6 березня 2024, 10:13

Актор П'єр Рішар проникливо висловився про війну в Україні: "Я шокований тим, що бачу"

Рішар підтримує українців від самого початку повномасштабного нападу російських окупантів на нашу країну.

Актор П'єр Рішар проникливо висловився про війну в Україні: "Я шокований тим, що бачу"

Легендарний французький актор і режисер П'єр Рішар (фр. Pierre-Richard Maurice Charles Léopold Defays), відомий за фільмами "Іграшка", "Високий блондин у чорному черевику", "Невдахи" та багатьма іншими кінострічками, вкотре висловив підтримку українцям, інформує United 24.

Зірка французького та світового кінематографа давно переймається долею України й обурений тим, що творять тут ЗС РФ.

"2 роки тому я надіслав повідомлення президенту Володимиру Зеленському та його народу, щоб висловити занепокоєння через це жорстоке вторгнення, якого зазнали українці. Стільки загиблих, масових убивств, стільки міст зрівняли з землею. Я шокований тим, що бачу", - підкреслив актор.

Водночас П'єр Рішар підкреслив, що дуже сильно вражений і захоплений героїчним опором українців та їхньою здатністю долати будь-які випробування. Також він побажав народу України та її захисникам якнайшвидшої перемоги над загарбниками та військовими злочинцями з Росії.

"Я та мої друзі багато думаємо про українців. Сподіваюся, що вже скоро у мене буде можливість приїхати та привітати їх особисто з перемогою", - сказав він.

Нагадаємо, голлівудський актор Міккі Рурк записав дуже сильне відео, оголосивши збір коштів для українців із постраждалого Херсону.

Також лідер рок-гурту U2 Боно закликав США, які затягують допомогу у Конгресі, все-таки підтримати Україну: "Наступними можуть бути Польща, Литва, Німеччина".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини