6 березня 2024, 14:22

Пугачова "розмазала" Z-патріота Стаса Михайлова: "Му*** ти, Стасік"

Пугачова була ображена негативним висловлюванням співака Стаса Михайлова, тому у висловлюваннях не соромилася.

Пугачова "розмазала" Z-патріота Стаса Михайлова: "Му*** ти, Стасік"

Російська легендарна співачка Алла Пугачова, відома своїм гострим розумом, яка виїхала за кордон, записала відеозвернення до путінського артиста Стаса Михайлова, вступивши з ним у відкритий конфлікт. Вона заявила, що нормальні люди не збираються повертатися до Росії, та порадила артисту заробляти гроші, поки є можливість. У кінцівці свого звернення вона назвала його "му*аком".

Це повідомлення стало відповіддю на заяву Михайлова про те, нібито "артисти, які виїхали, приповзуть на колінах і будуть Росії ноги цілувати". Пугачова так не вважає. Ба більше, постійні приниження путінських артистів перед Кремлем настільки обурили Пугачову, що вона відповіла максимально різко.

"Стасік Михайлов, що це з тобою? Це я, безголоса співачка, старенька Алла Пугачова. Я встала б перед тобою на коліна, та ноги не ті. Чого ти злякався? Му*ак ти, Стасік", - заявила вона.

У Росії Пугачову та її чоловіка Максима Галкіна влада та Z-канали вважають зрадниками. Вони не тільки покинули Росію після вторгнення російської армії в Україну, а й регулярно критикують РФ за ракетні удари по українських містах.

Галкін активно підтримує українців заявами в соцмережах, а також на своїх концертах. Нещодавно артист українською мовою попередив про розплату РФ за удар по Одесі: "Всім серцем з тобою".

Тим часом у російській Держдумі хочуть відібрати будинок у Алли Пугачової та "іноагента" Максима Галкіна.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини