11 березня 2024, 10:53

У Росії почалося цькування Пугачової: Галлямов пояснив, як це пов'язано з протестними настроями

Путінський режим пішов у "лобову атаку" на Аллу Пугачову, яка вже давно зайняла чітку антивоєнну позицію.

У Росії почалося цькування Пугачової: Галлямов пояснив, як це пов'язано з протестними настроями

Донедавна Кремль, незважаючи на антивоєнну позицію Алли Пугачової, не наважувався відверто "труїти" співачку. Ми пам'ятаємо, що у травні минулого року, коли артистка прилітала на похорон Валентина Юдашкіна, до неї підходив Пєсков і навіть цілував їй руки. Але після похорону Олексія Навального все різко змінилося. З критикою головної російської співачки "в унісон" виступили депутат Держдуми РФ Олексій Журавльов, пропагандист Андрій Норкін, режисер Микита Михалков, кумир домогосподарок Стас Михайлов. Крім того, Примадонну стали чорнити й у федеральних медіа.

Насправді нічого дивного не сталося. Це цілком закономірний процес. Цькування Пугачової - частина загального тренду на закручування гайок і посилення риторики путінського режиму. Усе це пов'язано зі збільшуваними протестними настроями та падаючими рейтингами влади, заявив російський опозиціонер, політтехнолог і колишній спічрайтер Путіна Аббас Галлямов.

"Строго кажучи, у них інших варіантів не залишається. Тільки хардкор і жорстке придушення. Не можна сказати, що сталося щось нове. Це продовження тих трендів, які ми спостерігаємо вже досить давно", - зазначив експерт.

За словами Галлямова, раніше російська влада не наважувалася йти у лобову атаку на Примадонну через її величину, але зараз вона не може її ігнорувати, тому що вона виступає, щось говорить, публічно підтримує тих, хто прийшов попрощатися з Навальним. З їхнього погляду, вона вторгається на їхню територію, а вони лише обороняються, зазначив політтехнолог.

"Інша справа, чи правомірно вважати весь простір російської політики своєю власністю? З моєї точки зору, звичайно ж, ні. Але в їхніх очах це оборонні дії. Якби вона сиділа та мовчала, то її б теж не чіпали, а раз вона виступає, то вони змушені відповідати", - пояснив аналітик.

Раніше ми повідомляли, за що Аллу Пугачову вирішили визнати "іноагентом" у РФ: "Це стало "останньою краплею" для "патріотів"".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини