25 березня 2024, 11:29

Російський клоун Куклачов перевершив пропагандистів після теракту у "Крокусі": "Європу теж треба бомбити"

Відомий котячий дресирувальник Куклачов чомусь вирішив, що бойовиків до "Крокус Сіті Хол" прислали країни Заходу.

Російський клоун Куклачов перевершив пропагандистів після теракту у "Крокусі": "Європу теж треба бомбити"

Відомий ще з радянських часів російський клоун і дресирувальник домашніх тварин Юрій Куклачов, який отримав колись премію за серію книжок "Уроки доброти", коментуючи терористичний акт у "Крокус Сіті Холі", продемонстрував добірну "доброту" та "людяність", перевершивши навіть кремлівських пропагандистів, інформує Діалог.UA.

Крім того, Куклачов наочно показав ще й ознаки наближення старечих хвороб мозку, заявивши, що до атаки бойовиків "ІДІЛ-К" причетні країни Заходу, а "мусульманський світ за нас". І це, незважаючи на той факт, що терористи представляли саме радикальну ісламістську організацію та до Європи не мали жодного стосунку.

"Наш народ зараз побачив, що з нами зроблять Захід та Європа, якщо вони, не дай Боже, нас переможуть. Вони нас будуть як куріпок розстрілювати, вони будуть імплантувати у нас чіпи, щоб ми були їхніми рабами", - заявив клоун в інтерв'ю "Московскому комсомольцу".

Куклачов також сказав, що росіянам потрібно зараз зібратися та "дати потужну відсіч" всій "нечисті, яка зібралася в Європі". Який мають до цього стосунок мусульмани, які розстрілювали "невірних" у "Крокусі", невідомо.

Також "кішковод" видав і ще одну заяву, яка на тлі масового вбивства православних християн у "Крокусі" саме ісламістами виглядала доволі безглуздо.

"Весь Західний світ проти нас ополчився. А мусульманський світ, навпаки, за нас, тому що вони зрозуміли, що не можна довірятися людям нечестивим, брудним, байдужим, які все будують на знищенні чистого та прекрасного", - підкреслив він.

Але найпровокативніша заява клоуна стосувалася бомбардувань європейських країн. Продемонструвавши високий рівень підлабузництва та підтримавши Путіна, Куклачов закликав російських військових завдавати ударів по Європі. Також автор "Уроків доброти" заявив, що після теракту у "Крокусі" росіяни взагалі не мають жаліти "ситих" європейців.

"Ми ще жорсткіше маємо з ними розмовляти, не щадити. Вони збираються ракети далекобійні давати? (Україні для захисту від атак ЗС РФ - ред.). Ті, хто дасть, - злочинці, значить їх теж треба бомбити. Навіщо чекати? У європейських містах усі сидять ситі, п'ють шампанське", - додав клоун.

Особливо огидно виглядало холуйське схиляння Куклачова перед російським президентом-узурпатором Путіним.

"Ну що робити, сьогодні час такий, на щастя, є необхідна зброя. Наш президент про це і сказав", - резюмував він.

Контекст

Увечері 22 березня група озброєних чоловіків увірвалася до концертного залу "Крокус Сіті Хол" у підмосковному Красногорську, де був запланований концерт гурту "Пікнік". Вони почали стріляти у людей, після чого підпалили будівлю та зникли.

За даними ГУР, теракт у Росії організовано за вказівкою диктатора Путіна.

Автор: Ярослав Волков

Останні новини