28 березня 2024, 15:15

Повалій на росТБ розповіла, як ставиться до війни в Україні, – соцмережі приголомшені

Українська співачка Повалій, яка втекла до Росії, зізналася російському пропагандистові, що вона зраділа, дізнавшись про початок війни та руйнівні удари РФ по Україні.

Повалій на росТБ розповіла, як ставиться до війни в Україні, – соцмережі приголомшені

Колишня народна артистка України й ексдепутат ВР від "Партії регіонів" Таїсія Повалій заявила російському пропагандистові Корчевникову на росТБ, як була щасливою та зраділа, коли дізналася, що Росія почала завдавати ракетних ударів по українських містах, здійснивши вторгнення 24 лютого 2022 року. Співачка, яка зрадила Україну, заявила, що у неї буквально виросли крила.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

"Це ситуація з "СВО", я зрозуміла, що мене рятують, що у мене є шанс на життя. У мене виросли крила", - заявила зрадниця, коментуючи свої емоції після початку війни.

Нещодавно вона отримала російське громадянство та проголосувала за Путіна на президентських виборах у РФ.

Вона розповіла, що на момент початку війни перебувала у Москві, де продовжує жити та працювати, незважаючи на війну та загибель українців від російської зброї. Примітно, що Повалій народилася у Київській області за годину їзди від Києва та довгий час працювала в Україні.

Раніше Повалій підтримала так звану "спецоперацію", назвавши російського диктатора Путіна "рятівником світу від нацизму".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини