4 квітня 2024, 14:38

"Це не людина", – Льова з "Бі-2" розповів, як російських артистів змушують працювати "на війну"

Після того як солісти гурту "Бі-2" 2022 року відмовилися виступати на сцені з пропутінським банером, влада РФ поставила перед артистами жорсткий ультиматум.

"Це не людина", – Льова з "Бі-2" розповів, як російських артистів змушують працювати "на війну"

Навесні 2022 року в Омську гурт "Бі-2" скасував свій концерт через те, що не захотів виступати на сцені з величезним банером "Za президента". Саме ця подія моментально вибила ґрунт з-під ніг у музичного колективу. Про касові заходи довелося забути, ба більше, на кожному концерті артисти почали втрачати фінанси, через що вокаліст Шура (Олександр Уман - ред.) навіть пішов до адміністрації президента, де зустрівся з Сергієм Новіковим.

Про це розповів соліст Льова (Єгор Бортник - ред.) з "Бі-2" в інтерв'ю Михайлу Козирєву, яке можна подивитися на YouTube-платформі "Телеканал Дождь".

Вищезгаданий Новіков, якого музикант охарактеризував як "убл*дка з холодним і абсолютно ненависним поглядом", поставив його колезі чіткий ультиматум: мовляв, хочете брати участь у культурному житті Росії - значить потрібно їздити на Донбас, виступати перед фронтовиками або ж перераховувати гроші до певних фондів, що фінансують війну проти України.

"Від нас не чекали відповіді "так" чи "ні", просто були сказані умови. Шурик після зустрічі з цим Новіковим заїхав у найближчий магазин, купив пляшку коньяку, випив її залпом і сказав, що більше туди не піде, тому що це не людина, а просто якась істота. І я Шурику сказав, що все, закінчуємо всі переговори з цього приводу та закриваємо цю лінію взагалі", - розповів артист.

Нагадаємо, взимку 2024 року гурт "Бі-2" ледь не депортували до РФ із Таїланду, але завдяки втручанню Ізраїлю, громадянство якого мають артисти, їм вдалося уникнути сумної долі.

Раніше Льова з "Бі-2" відповів на запитання, чи повернеться він до Росії: "Я пишаюся..."

Автор: Дарья Александрова

Останні новини