5 квітня 2024, 14:04

Рок-гурт Within Temptation і український вокаліст Алекс Ярмак випустили пісню, що засуджує агресію РФ

У світ вийшла пісня A Fool's Parade гурту Within Temptation з Нідерландів, записана спільно з українським музикантом Ярмаком.

Рок-гурт Within Temptation і український вокаліст Алекс Ярмак випустили пісню, що засуджує агресію РФ

Нідерландський музичний гурт Within Temptation, що виступає у жанрі симфонік-метал, презентував нову пісню A Fool's Parade ("Парад дурнів"), яку записали у співпраці з українським музикантом Олексієм Ярмаком.

За словами музикантів, які працювали над треком, вони хочуть привернути увагу всього світу до війни в Україні, до агресії РФ.

А наступного тижня рок-гурт представить кліп на цю пісню. Цікаво, що відео було знято на вулицях Києва українським режисером Indy Hait.

"Пісня є засудженням брехливих дій Росії та висвітлює суворі реалії, з якими стикається Україна", - наголосили учасники гурту.

Також відомо, що гроші, отримані від монетизації пісні A Fool's Parade, гурт передасть благодійному фонду Music Saves UA для надання гуманітарної допомоги українським громадянам.

До речі, гурт Within Temptation неодноразово виступав в Україні до повномасштабного вторгнення РФ, а з початком подій 24 лютого 2022 року постійно підтримує нашу країну та відкрито засуджує російську агресію.


Нагадаємо, українська співачка Ірина Білик відповіла російській поп-зірці Філіпу Кіркорову, який виконав її пісню на окупованому Донбасі: "Душу дияволу продаєш".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини