9 квітня 2024, 12:17

Аліна Гросу розповіла про друге заміжжя, відкривши деталі зі свого сімейного життя

Відома українська артистка Аліна Гросу поділилася, які зараз стосунки між нею, а також її коханою людиною. Співачка розповіла деякі деталі зі свого сімейного життя.

Аліна Гросу розповіла про друге заміжжя, відкривши деталі зі свого сімейного життя

Відповідаючи на запитання, яке поставили співачці у соціально мережі Instagram щодо того, чи живе вона наразі зі своїм коханим, чи їхні зустрічі відбуваються на нейтральній території, Аліна Гросу заявила, що вона не уявляє заміжжя, в якому пара мешкає у різних будинках, про що йдеться у матеріалі ТСН.

Артистка підкреслила, що вона разом зі своєю коханою людиною дотримуються консервативних відносин, тож пара, природно, живе разом.

Дослівно із заяви, озвученої Аліною Гросу: "А як собі це уявляєте особисто ви? Це що, сім'я вихідного дня? Я собі не уявляю такі стосунки взагалі. Це зовсім не моя історія. Можливо, щось колись і зміниться, років через 50. Але поки що я за те, щоб були стандартні, стабільні, консервативні стосунки та не на нейтральній території".


Раніше Аліна Гроса поділилася спогадом зі свого першого весілля з росіянином, зазначивши, що цього шлюбу вона не хотіла.

Тим часом Аліна Гросу пішла за прикладом деяких зірок шоу-бізнесу та вирішила допомагати українським біженцям.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини