22 квітня 2024, 10:56

Актриса Анна Кошмал висловила все, що думає про колег зі "Сватів": "На хворих якось дивно ображатися"

Кошмал назвала російських Z-акторів хворими, але водночас наголосила, що після початку війни нічого іншого від більшості з них і не очікувала.

Актриса Анна Кошмал висловила все, що думає про колег зі "Сватів": "На хворих якось дивно ображатися"

Українська актриса Анна Кошмал, яка зіграла у популярному телесеріалі "Свати" Женю Ковальову, висловилася щодо своїх колег із серіалу, які підтримали вторгнення військ країни-агресора Російської Федерації до нашої країни, передає Діалог.UA із посиланням на "Вихідний 2.0".

Також вона зазначила, що після початку повномасштабної війни не здивувалася, що її колишні колеги по серіалу "Свати" не підтримали українців.

"На хвору людину якось дивно ображатися. Вони мені абсолютно чужі люди. І сказати, що я якось засмутилася, то я нічого не втратила... Нехай роблять, кажуть, що заманеться. Нехай самі у цьому болоті вовтузяться", - відрізала актриса.

Водночас Анна висловила думку і про Олександра Феклістова, який зіграв у серіалі "Свати" ректора інституту Олександра Берковича та, до речі, був одним із небагатьох із російського зоряного бомонду, хто став на бік України та навіть покинув територію РФ.

"Феклістов завжди був дуже проукраїнським. Особисто з ним не спілкувалася, тільки бачила його підтримку, відео, яке він записав", - зазначила вона.

Крім того, Кошмал підкреслила, що на знімальному майданчику у неї з акторами склалися винятково робочі стосунки та жодних дружніх вони не будували.

"Ми могли повечеряти разом, але поза проектом ми ніколи не листувалися, не телефонували одне одному. У мене навіть немає жодного номера телефону цих людей. Ми приїхали, попрацювали та роз'їхалися", - додала зірка серіалу "Свати".


Як раніше повідомлялося, актриса зі "Сватів" Анна Кошмал прокляла своїх "дідуся" Добронравова та "бабусю" Кравченко.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини