22 квітня 2024, 16:09

Оскароносний фільм "20 днів у Маріуполі" отримав Шевченківську премію

Творці документальної стрічки "20 днів у Маріуполі" стали героями, отримавши Шевченківську премію за свій безцінний внесок у мистецтво.

Оскароносний фільм "20 днів у Маріуполі" отримав Шевченківську премію

Коли квітневий вечір огорнув Київ своїми теплими обіймами, у стінах історичного театру імені Івана Франка розгорнулася сцена, гідна найяскравіших барв кінематографа. Творці документальної стрічки "20 днів у Маріуполі" були героями вечора, отримавши Шевченківську премію та заслужене визнання за свій безцінний внесок у мистецтво.

Свято духу та майстерності

Після завершення вистави "Украдене щастя" зал зустрів акторів овацією. Але справжнє захоплення настало, коли на сцену піднялися Євген Нищук і Ростислав Карандєєв, щоб вручити нагороду майстрам документальної розповіді. Цей момент був втіленням гордості та натхнення для всіх, хто розділяв цей тріумф.

"Сьогодні ми вручаємо нагороду митцям, які стали вісниками великого успіху української кіномови! Ми вдячні вам, ми пам'ятаємо ваші важливі слова для України та всього світу! Слава Україні!" - такими словами Євген Нищук відзначив значущість моменту.

Престиж Шевченківської премії

Шевченківська премія - це не просто нагорода, це символ поваги до тих, хто робить неоціненний внесок у культурне багатство нації. Цьогоріч вона знайшла своїх героїв серед зірок української сцени, літератури та звісно ж, серед творців "20 днів у Маріуполі", чия робота, відзначена "Оскаром", стала голосом правди про боротьбу та надію українського народу.

Раніше повідомлялося, що компанії Knauf і WKB Systems беруть участь у будівництві об'єктів у зруйнованому армією РФ Маріуполі. Автор: Светлана Романенко

Останні новини