27 квітня 2024, 19:36

У Мережі з'явилися перші кадри репетиції Аlyona Аlyona та Jerry Heil на сцені "Євробачення – 2024" у Мальме

У 2024 році Україну на "Євробаченні" представлять дві незалежні співачки Аlyona Аlyona та Jerry Heil.

У Мережі з'явилися перші кадри репетиції Аlyona Аlyona та Jerry Heil на сцені "Євробачення – 2024" у Мальме

У Мережі з'явилися перші кадри спільних репетицій двох артисток Аlyona Аlyona & Jerry Heil , які свою музичну співпрацю розпочали 2022 року, а тепер вони представлять Україну на "Євробаченні - 2024". Україна 18 разів брала участь у конкурсі, посідаючи призові місця та навіть перемагаючи. Першу перемогу на "Євробаченні" 2004 року здобула Руслана, а у перший рік після широкомасштабного вторгнення - хіп-хоп гурт Kalush.

Про це повідомляє Діалог.UA.

Цього року музичний конкурс відбуватиметься у Швеції, яка здобула право провести у себе "Євробачення - 2024" одразу після того, як виграла конкурс у 2023 році. Представники від України виступатимуть у першому півфіналі 7 травня 2024 року, а результати міжнародного конкурсу будуть відомі 11 травня 2024 року після фіналу.

Меломани стежать за всіма подіями, пов'язаними з "Євробаченням", оскільки цей конкурс давно став престижним і знаковим у долі багатьох виконавців. Складно спрогнозувати, хто буде переможцем, оскільки результати фінального голосування часто бувають досить непередбачуваними.

У Мережі з'явилися кадри репетиції українок на сцені Євробачення у Мальме (Швеція), конкурсантки виступатимуть в одязі світлих тонів.


Раніше пісня України на "Євробаченні - 2024" потрясла Європу

Автор: Алина Романенко

Останні новини