29 квітня 2024, 15:47

Жерар Депардьє, власник паспорта РФ, знову опинився у центрі скандалу – актора затримали у Парижі

Відомий французький актор Жерар Депардьє, який одержав російське громадянство у 2013 році, був затриманий у Парижі за звинуваченнями у сексуальному насильстві.

Жерар Депардьє, власник паспорта РФ, знову опинився у центрі скандалу – актора затримали у Парижі

Відомий французький актор Жерар Депардьє, який одержав російське громадянство у 2013 році, був затриманий у Парижі за звинуваченнями у сексуальному насильстві. Його взяли під варту рано-вранці у понеділок.

Депардьє звинувачується двома жінками в інцидентах, що сталися на знімальних майданчиках у 2014 та 2021 роках. Також звинувачення у сексуальному домаганні на адресу Депардьє звучали й у 2007 році. Актор категорично заперечує звинувачення та намагається їх оскаржити.

2023 року ситуація навколо Жерара Депардьє вже викликала значний суспільний резонанс. Президент Франції Емманюель Макрон висловився за захист презумпції невинності, тоді як міністр культури Риму Абдюль-Малак запропонувала позбавити актора найвищої нагороди країни.

У відповідь Депардьє особисто відмовився від ордену Почесного легіону. Водночас близько 50 колег актора висловили йому підтримку, написавши відкритий лист. Серед підписантів — відомі особи, такі як П'єр Рішар і Карла Бруні, які також наголосили на важливості дотримання принципу презумпції невинності.

У грудні 2023 року з музею Гревен у Парижі прибрали воскову фігуру артиста.

Довгий час Депардьє називали "національною іконою". Схоже, громадськість змінила свою думку.

Нагадаємо, Депардьє втік із РФ від "СВО" Путіна.

Раніше повідомлялося, що поліція Франції офіційно звинуватила Жерара Депардьє у сексуальній нарузі.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини