6 травня 2024, 11:44

Ексрежисер "Єралаша", засуджений за наругу над дитиною, отримав амністію у РФ і медаль

Колишній режисер-постановник кіножурналу "Єралаш" Ілля Білостоцький, якого було засуджено за наругу над 13-річним хлопчиком, отримав амністію та нагороду у РФ.

Ексрежисер "Єралаша", засуджений за наругу над дитиною, отримав амністію у РФ і медаль

50-річний ексрежисер "Єралашу" та телесеріалу "Слід" Ілля Білостоцький є черговим ув'язненим, якого звільнили від кримінального покарання в обмін на участь у війні проти України. У жовтні 2023 року він погодився підписати контракт із Міноборони РФ на відправку в зону так званої "СВО".

Відомо, що влітку 2023 року Білостоцький був засуджений до 14 років колонії за наругу над 13-річним хлопчиком, але потім покарання пом'якшили до 6,5 року. Війна в Україні, як і багатьом іншим ув'язненим, дала ексрежисеру шанс на нове життя. У лютому 2024-го ЗМІ повідомляли, що Білостоцький, який свого часу не довчився у медінституті, працює фельдшером у "СВО".

У травні цього року ексрежисер у соцмережі "ВКонтакте" поділився з підписниками радісною новиною про те, що йому вручили державну нагороду РФ - медаль "За порятунок тих, хто гинув". Ба більше, Білостоцький повідомив також про те, що його повністю звільнено від покарання.

"Загалом, усе скасовується", - зі сміховинними смайликами написав злочинець.


Раніше Діалог.UA, посилаючись на росЗМІ, повідомляв, що в армію Путіна почали вербувати жінок-зеків.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини