8 травня 2024, 07:27

Jerry Heil травмувалася під час виступу на "Євробаченні": співачка озвучила причину

Український дует в особі Аlyona Аlyona та Jerry Heil вийшов у фінальну частину пісенного конкурсу "Євробачення 2024".

Jerry Heil травмувалася під час виступу на "Євробаченні": співачка озвучила причину

Учора, 7 травня, у Мальме (Швеція) стартував щорічний пісенний конкурс "Євробачення". Український дует виступав під №5 і впевнено пройшов до фінальної частини конкурсу. Однак не обійшлося без пригод: під час свого виступу травмувала ногу співачка Jerry Heil, інформує журналіст Дмитро Гордон.

За словами самої співачки, НП трапляється у той момент, коли вона піднімається на гору та падає на одне коліно. Під час репетиції все було нормально, проте вже під час самого виступу гора опинилася під кутом. Співачка зізналася, що у цьому є трохи і її провини, оскільки вона перестаралася з номером через експресію й адреналін.

Відкривали ж перший півфінал "Євробачення" учасники попередніх пісенних конкурсів Сааде зі Швеції, Фурейра з Кіпру та Chanel з Іспанії.

Ведучі конкурсу висловили слова подяки Україні та Британії, які 2023 року спільно провели "Євробачення" у Ліверпулі через те, що в Україні триває війна.

У перерві між виступами конкурсантів глядачі мали змогу побачити пісенні номери від представників Швеції, Німеччини та Британії. Ці країни автоматично потрапили до фіналу.

А під №1 на сцену вийшла представниця з Кіпру Silia Kapris. Під №5 виступив український дует, який зірвав бурхливі овації у залі.

Крім України, у фінальній частині за право бути найкращими також будуть представлені співаки з Литви, Люксембургу, Ірландії, Хорватії, Фінляндії, Кіпру, Португалії, Сербії та Словенії.

Фінал конкурсу відбудеться у суботу, 11 травня.

Раніше ми повідомляли, що під час репетиції свого номера на сцені впала українська співачка Аlyona Аlyona.

Нагадаємо, після першої репетиції українського дуету у Мальме букмекери різко підвищили ставки на перемогу дівчат.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини