9 травня 2024, 14:52

Напередодні російського Дня Перемоги гурт "Ногу свело!" випустив кліп, який глядачі охрестили "шедевром війни"

Напередодні російського Дня Перемоги вийшов кліп "Ногу свело!" на пісню "Абсолютное зло" у виконанні російського опозиціонера Максима Покровського.

Напередодні російського Дня Перемоги гурт "Ногу свело!" випустив кліп, який глядачі охрестили "шедевром війни"

Сьогодні у Москві пройшов Парад Перемоги, який виявився ще скромнішим, ніж рік тому. Ба більше, росіян підвела ще й погода: вперше за останні кілька років у російській столиці 9 травня випав сніг. Можливо, це збіг, а може, і своєрідний знак, що пора вже закінчувати з "побєдобєсієм".

Напередодні, 8 травня, про те, що Росії пора переглянути свої погляди на життя, голосно прокричав, точніше, проспівав російський опозиціонер Максим Покровський - лідер групи "Ногу свело!». Артист випустив кліп на пісню під символічною назвою "Абсолютное зло", яку шанувальники чули й раніше у рамках альбому "Ампутация". Але з візуальною складовою трек заграв новими фарбами, дуже глибокими та цікавими для всіх, хто хоче чути правду.

Весною Москва утопает в любви…
И снова гордится победами-дедами.

Такі рядки прямо відсилають нас до 9 Травня, яке є для Росії таким собі культом.

Им всем так прикольно и тепло,
Сидят по кафе уютным,
Боясь поверить, что это зло
Является абсолютным.

Ці слова якнайкраще передають позицію багатьох росіян, які впритул не хочуть бачити, на що перетворилася їхня країна.

Слухачі залишилися у захваті від кліпу у стилі "документальний авант-шансон", візуальну частину якого створив творчий проєкт Kulёma. Картинки, слова та музика органічно сплелися воєдино та ще раз нагадали всім нам, що собою являє путінська Росія.

Глядачі зазначили, що всі слова цього хіта потрапили просто у точку, й охрестили пісню "Абсолютное зло" ще одним "шедевром війни".


Раніше лідер "Ногу свело!" Максим Покровський пояснив, чому росіяни не можуть піднятися на бунт: "Це не неповага до народу, а констатація факту".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини