13 травня 2024, 12:24

"Ваше слово має вагу..." – на онлайн-зустрічі Андрія Єрмака з Боно обговорили стратегію миру в Україні

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України, та Боно, фронтмен U2 Пол Девід Г'юсон, провели стратегічну зустріч онлайн.

"Ваше слово має вагу..." – на онлайн-зустрічі Андрія Єрмака з Боно обговорили стратегію миру в Україні

Андрій Єрмак, керівник Офісу президента України, та Боно, фронтмен U2, провели стратегічну зустріч онлайн, щоб зміцнити міжнародну підтримку України на майбутньому Глобальному саміті миру.

Напередодні Глобального саміту миру Андрій Єрмак, який очолює Офіс президента України, організував віртуальну зустріч з ірландським рок-виконавцем і лідером групи U2 Боно. Єрмак висловив подяку за сильну підтримку, яку Боно надає Україні у боротьбі з російською агресією.

Очільник Офісу президента акцентував увагу на тому, що Україна продовжує відважно протистояти агресії та водночас активізувала дипломатичні зусилля для формування плану з досягнення миру. Він повідомив, що 15-16 червня у Швейцарії відбудеться важлива подія - Глобальний саміт миру, на який Україна сподівається залучити безліч країн, зокрема з Глобального Півдня.

Єрмак закликав Боно підтримати саміт і допомогти у поширенні інформації про нього, наголошуючи, що ця подія може бути ключовим моментом для припинення війни та відновлення міжнародного правопорядку.

"Ваше слово має вагу, та воно може звучати голосніше, ніж висловлювання багатьох політичних діячів", - зазначив Єрмак.

Ця розмова відбулася у день народження Боно, який висловив свою найглибшу надію на те, що Україна збереже свою свободу.

Боно наголосив, що українці є символом героїзму, що уособлює боротьбу за свободу, а український дух не є незламним і не піддається жодним випробуванням.

Нагадаємо, у травні 2022 року Боно разом з Еджем відвідали Київ на запрошення президента Володимира Зеленського. Вони висловили свою солідарність і єдність з українським народом.

Раніше Вселенський патріарх Варфоломій підтвердив свою участь в ініційованому Україною Глобальному саміті миру, який у червні прийме Швейцарія.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини