29 травня 2024, 10:11

На Карловарському кінофестивалі представлять фільм Олега Сенцова "Реал", що відображає фронтові будні України

У рамках 59-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах у Чехії запланована світова прем'єра кінокартини "Реал", створеної Олегом Сенцовим.

На Карловарському кінофестивалі представлять фільм Олега Сенцова "Реал", що відображає фронтові будні України

У рамках 59-го Міжнародного фестивалю кіно у Карлових Варах у Чехії запланована світова прем'єра кінокартини "Реал", створеної Олегом Сенцовим. Цей фільм буде показано у секції "Спеціальні покази", а сам кінофестиваль пройде з 28 червня по 6 липня.

Інформацію про це розмістив Олег Сенцов на своєму офіційному акаунті у Facebook.


Після початку широкомасштабного наступу Росії на Україну у лютому 2022 року Олег Сенцов вступив до лав Збройних сил України та брав участь у бойових діях на Південно-Східному напрямку.

Влітку 2023 року під час одного з бойових зіткнень, коли бойова машина піхоти, на якій перебував Сенцов, була атакована, він опинився в окопі. Використовуючи радіозв'язок, він намагався координувати евакуацію своїх товаришів по службі, які опинилися під вогнем і з обмеженою кількістю боєприпасів, на позиції, відомі як Реал.

Випадково зафіксовані кадри бою, записані тактичною камерою Сенцова, лягли в основу документальної стрічки.

""Реал" - це більше ніж просто фільм. Це фрагмент життя на війні, зафіксований несподівано, але такий, що передає його реальність без прикрас і фальші", - підкреслює Олег Сенцов.

Кінопроєкт "Реал" є результатом співпраці українських і хорватських кінематографістів.

Раніше повідомлялося, що Олег Сенцов отримав на фронті невелике поранення і відмовився від госпіталізації.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини