10 червня 2024, 14:53

Ще один учасник українського гурту "Жадан і собаки" приєднався до ЗСУ: опубліковано кадри

Слідом за Сергієм Жаданом український музикант, гітарист і соліст гурту "Жадан і собаки" Євген Турчинов записався до лав захисників батьківщини від агресії РФ.

Ще один учасник українського гурту "Жадан і собаки" приєднався до ЗСУ: опубліковано кадри

Мотивований діями свого колеги Євген Турчинов, соліст популярного українського гурту "Жадан і Собаки", вирішив захищати інтереси своєї країни, вступивши до лав ЗСУ.

Євген Турчинов оголосив про свій вибір через соціальну мережу Instagram, поділившись фотографією у бойовій екіпіровці зі зброєю.

Тепер один із фронтменів музичного колективу офіційно служить у Нацгвардії України та є членом 13-ї бригади оперативного реагування "Хартія". Наразі активно проходить спеціалізовану підготовку з військової справи.

Контекст

Євген Турчинов - відомий український музикант і автор пісень. Народився у Чугуївському районі Харківської області. Він не тільки учасник гурту "Жадан і Собаки" з 2013 року, а й проявляє свою творчість у таких музичних проєктах, як "Діти капітана Гранта", "Євген Костянтинович і Криваве Забазареве" та "Лінія Маннергейма". Його новаторський підхід та унікальний стиль мають суттєвий вплив на сучасну українську музичну культуру.

Нагадаємо, український письменник Жадан вступив до 13-ї бригади НГУ "Хартія", яка стримує ворога на Харківському напрямку.

Раніше Сергій Жадан розповів про те, що серед українських бійців немає зневіри, апатії та вигоряння, навпаки, всі дуже мотивовані та заряджені на перемогу.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини