12 червня 2024, 16:45

Соцмережі вирують: Олександр Будько Терен на протезах і Монатік продемонстрували майстерність танцю у Луцьку

Олександр Будько, більш відомий як Терен, блогер і ветеран, викликав фурор у соціальних мережах, презентувавши свій танець із Дмитром Монатіком у Луцьку.

Соцмережі вирують: Олександр Будько Терен на протезах і Монатік продемонстрували майстерність танцю у Луцьку

Олександр Будько, більш відомий як Терен, блогер і ветеран, який став обличчям шоу "Холостяк", спричинив фурор у соціальних мережах, презентувавши свій танець із Дмитром Монатіком у Луцьку. На протезах Олександр показав майстерність хіп-хопу у проєкті "Відвал ніг".

Запис цього виступу розмістили на його інстаграм-сторінці, та він миттєво набув популярності. Після військової служби Олександр запустив розважальне шоу "Відвал ніг, або All інклюзив", у якому він разом з іншими відомими українцями в інвалідних кріслах оцінює, наскільки міста України доступні для людей з обмеженими можливостями.

В одній із серій шоу гостем був виконавець Дмитро Монатік, який разом з Олександром оглянув Луцьк - місто, де Монатік починав свій шлях у хіп-хопі понад сім років тому. Дмитро не лише провів екскурсію улюбленими місцями, а й навчив Будька танцювальних рухів. Терен продемонстрував не тільки спортивні досягнення, а й хист до танців, включно з умінням робити стійку на руках.

Користувачі соціальних мереж висловили подяку Олександру Будьку за його надихаючу мотивацію та обсипали його компліментами, відзначаючи внесок у підвищення обізнаності про проблеми людей з інвалідністю:

"Браво!

Нещодавно відкрила для себе ваші випуски. Ви неймовірні!

Саша, Ти молодець, Кожен день пишаюся тобою.

Обидва круті!

Сильна людина.

Найкращий випуск із Дімою. Дуже класні обидва".

Нагадаємо, популярний співак Монатік у період війни не взявся за зброю, але підтримує українців піснями, що явно когось дратує.


Автор: Светлана Романенко

Останні новини