14 червня 2024, 11:28

Скандально відомий блогер Спартак Суббота пояснив, чому не збирається йти служити

Блогер Спартак Суббота, який тривалий час видавав себе за психотерапевта, потрапивши через це у скандал, пояснив, чому він не збирається поповнювати лави ЗСУ.

Скандально відомий блогер Спартак Суббота пояснив, чому не збирається йти служити

В інтерв'ю Славі Дьоміну, яке можна подивитися на каналі журналіста в YouTube, скандально відомий відеоблогер Спартак Суббота озвучив причину, через яку він не збирається йти в українську армію просто зараз.

За словами знаменитості, він навчався у Суворовському училищі, але не вважає це належною військовою підготовкою. Щодо оновлення даних у ТЦК Субота заявив таке: "Я ще не оновлював дані згідно з новим законом, але зробив це незадовго до початку війни в Україні й отримав військовий квиток. У мене було нехороше передчуття, що може трапитися біда".

Відвідування військкомату у плани блогера поки що не входить, оскільки він навчається на докторантурі. "Зараз я у докторантурі, а спочатку була кандидатська. Далі піде викладацька діяльність, залежно від того, буду я йти у науково-дослідну сферу чи у викладацьку. Пізніше дані оновити доведеться обов'язково", - каже блогер.

Нагадаємо, Спартак Суббота брав участь у шоу "Подкаст терапія" з Євгеном Яновичем, завдяки чому й прославився. Також він довгий час позиціонував себе як медика та кандидата психологічних наук. Але психотерапевт Ілля Полудєнний опублікував розслідування, в якому довів, що Спартак Суббота - психолог лише на словах. Пізніше з'явилася інформація про те, що псевдо-психолог вступав в інтимні стосунки зі своїми клієнтками, внаслідок чого Янович перестав із ним співпрацювати.


Автор: Дарья Александрова

Останні новини