20 червня 2024, 15:55

Кримські окупанти мають намір відібрати віллу у Софії Ротару: стало відомо, що з нею збираються зробити

В окупованому Криму у місті Ялті у Софії Ротару залишилася вілла, яку агресори РФ збираються використовувати для своїх цілей.

Кримські окупанти мають намір відібрати віллу у Софії Ротару: стало відомо, що з нею збираються зробити

В окупованому Криму у місті Ялті у Софії Ротару залишилася вілла, яку агресори РФ запропонували переобладнати на військовий госпіталь. Про це повідомляє ресурс "Крим. Реалії".

Майже 30 років тому українська співачка Софія Ротару викупила на аукціоні особняк, у якому жила сама, а частину переобладнала на готельний комплекс.

Незважаючи на анексію Криму, співачка продовжувала виступати для прихильників у РФ, однак після повномасштабного вторгнення військ агресора на територію України вона виступила проти війни, опублікувавши допис в "Інстаграмі". Відтоді вона надає підтримку ЗСУ, зокрема фінансову.

Окупанти вирішили помститися легендарній співачці та відібрати у неї нерухомість. Організація РФ "Ветерани війни" виступила зі зверненням до Генерального прокурора з вимогою подати позов про конфіскацію вілли, щоб там обґрунтувати госпіталь для тих, хто воював проти України.

Причиною конфіскації готелю "Ветерани Росії" називають факт того, що артистка регулярно робить пожертвування на потреби Збройних сил України та "чекає повернення Криму до складу України".

Раніше російський сенатор Сергій Цеков висловив пропозицію "націоналізувати" готель Софії Ротару у Криму та переобладнати його у Палац одружень. Крім цього, у квітні 2024 року "Ветерани Росії" зверталися до Генпрокуратури та Слідчого комітету РФ із проханням позбавити Софію Ротару майна у Москві та Криму.

Нагадаємо, окупанти РФ у Криму під виглядом "націоналізації" привласнили собі все майно української співачки Джамали та її батьків.

Раніше Софія Ротару розмістила веселу картинку з воїном ЗСУ та зазнала цькування російських ЗМІ.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини