21 червня 2024, 14:59

Павло Зібров у день свого народження зібрав зірок українського шоу-бізнесу в одному кліпі

У п'ятницю, 21 червня, свій 67-й день народження святкує легендарний український співак, народний артист України Павло Зібров.

Павло Зібров у день свого народження зібрав зірок українського шоу-бізнесу в одному кліпі

У п'ятницю, 21 червня, свій 67-й день народження святкує легендарний український співак, народний артист України Павло Зібров. У цей знаменний день співак спільно з музичним гуртом KOLABA презентував оновлену версію свого культового хіта "День народження", створену у співавторстві з відомим поетом Юрієм Рибчинським.

Крім нової композиції, Зібров потішив шанувальників прем'єрою оригінального селфі-кліпу, в якому взяли участь кілька десятків зірок шоу-бізнесу та колеги артиста, серед яких можна побачити Ірину Білик, Наталю Могилевську, Юрія Рибчинського, Наталю Бучинську, Артема Пивоварова, Ганну Трінчер, Віктора Павліка, Катерину Бужинську, Гаріка Кричевського, та багатьох інших популярних діячів культури.

Немає сумнівів, що оновлена версія знаменитого хіта "День народження" та яскравий селф-кліп будуть відмінним подарунком для численних шанувальників таланту Павла Зіброва.

Іменинник зазначив, що сьогодні оновлена версія культової композиції "День народження" звучить по-особливому святково й урочисто. Зібров також висловив подяку талановитим музикантам гурту KOLABA, які змогли вдихнути у цей хіт подих нового покоління, та всім колегам і близьким друзям за участь у цьому життєрадісному та душевному святковому селфі-кліпі.


Нагадаємо, Павло Зібров був здивований, що, незважаючи на 66-річний вік, йому прийшло запрошення з'явитися до ТЦК для уточнення даних.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини