25 червня 2024, 10:48

Зірка "Піратів Карибського моря" загинув під час серфінгу на Гаваях: деталі шокують

Всесвітньо відомий серфер Тамайо Перрі, який прославився після зйомок у фільмі "Пірати Карибського моря", трагічно загинув унаслідок нападу акули на Гаваях.

Зірка "Піратів Карибського моря" загинув під час серфінгу на Гаваях: деталі шокують

Трагічно обірвалося життя легендарного серфера Тамайо Перрі, який здобув світову славу після зйомок у культовому фільмі "Пірати Карибського моря: На дивних берегах". Понівечені останки спортсмена без руки та ноги були виявлені іншими серферами на Гаваях.

Про це пише ВВС.

Уродженець східного узбережжя Оаху Перрі з юних років присвятив себе серфінгу, спочатку домігшись успіхів на професійній арені, а потім побудувавши кар'єру рятувальника на рідному острові.

У фатальний день 49-річний спортсмен поєднував свої обов'язки з улюбленим захопленням. Під час перерви він вирушив підкорювати хвилі недалеко від пляжу Малаекахана на півночі Оаху. Запливши занадто далеко, Перрі не помітив присутності акул поблизу. Спотворені останки серфера без кінцівок були знайдені місцевими серферами.

Прибулі рятувальники на гідроциклах доставили тіло на берег, але лікарям залишалося лише констатувати смерть Тамайо.

З 12 років Перрі присвятив своє життя серфінгу, неодноразово перемагаючи на престижному турнірі Pipeline Masters. Його харизма та холоднокровність під час підкорення величезних хвиль викликали загальне захоплення та відкрили шлях у кінематограф. Серед великих проектів можна назвати "Залишитися у живих", "Гаваї 5.0", "Блакитна хвиля" та "Пірати Карибського моря: На дивних берегах".

Крім зйомок у кіно, Тамайо брав участь у рекламних роликах і серфінг-відео.

У 2016 році спільно з дружиною Емілією він став автором видання "Путівник із серфінгу на Оаху".

Звістка про трагічну кончину вразила гавайську спільноту. Друзі зазначають, що хоча 2003 року юна серфінгістка Бетані Хемілтон позбулася руки після нападу тигрової акули біля острова Кауаї, загибель професіонала від зубів хижака - безпрецедентний випадок, воістину немислима подія.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини