25 червня 2024, 12:53

"Лети, прекрасна Душа!!!" – Білик про загибель на фронті хореографа Антона Смецького, який проміняв сцену на окопи

Звістка про загибель Антона Смецького на фронті, який мріяв про творче життя, але став на захист України від агресії РФ, викликає глибоку скорботу та печаль.

"Лети, прекрасна Душа!!!" – Білик про загибель на фронті хореографа Антона Смецького, який проміняв сцену на окопи

Трагічна звістка про загибель хореографа і танцюриста Антона Смецького на фронті викликає глибоку скорботу та сум. Як творча людина він мріяв про мирне життя та роботу у сфері мистецтва, проте гідно став на захист України від агресії РФ.

Про його загибель повідомила співробітниця Корпусу військових капеланів Оксана Міщишин. Пізніше смерть Антона підтвердила його дружина Олеся. Вона написала про це на своїй сторінці у Facebook у коментарях під фото, не повідомивши подробиць.

Після початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну Антон вступив до Київської ТРО, а пізніше був мобілізований сапером до 116-ї окремої механізованої бригади у Запоріжжі.

Під час штурму на Запорізькому напрямку у вересні 2023 року він підірвався на міні та переніс ампутацію ноги. Після протезування та реабілітації він вирішив повернутися на передову, щоб допомагати бойовим товаришам, але вже не як сапер, а як інструктор із саперної справи.

Відомо, що Антон родом із Донецька, захопився танцями ще у 5-річному віці. А коли хлопцеві виповнилося 17, він вирушив підкорювати столицю. Після переїзду до Києва працював із зірками шоу-бізнесу, зокрема з Іриною Білик і Дмитром Коляденком. Мав власний шоу-балет.

Після війни Смецький мріяв знову ставити шоу та відкрити дитячу школу танців у Донецьку.

З приводу смерті хореографа Ірина Білик написала: "Лети, прекрасна Душа!!! Всі твої слова та думки залишаться назавжди у моєму серці...Сьогодні ми всі проводжаємо тебе як Героя та великого Артиста!"

Його життєлюбство, патріотизм і сила духу надихають. Вічна пам'ять і честь Герою!

Раніше стало відомо, що Ірина Білик відповіла Кіркорову, який виконав її пісню на Донбасі: "Душу дияволу продаєш".

Останні новини