25 червня 2024, 17:32

"Тривога там не вимикається..." – MЕLOVIN виступив у бомбосховищі на шкільному випускному вечорі у Харкові

Відомий український співак MЕLOVIN нещодавно повернувся з Харкова, де давав концерт у бомбосховищі для випускників 11-х класів.

"Тривога там не вимикається..." – MЕLOVIN виступив у бомбосховищі на шкільному випускному вечорі у Харкові

За словами артиста, виступ для випускників Харкова - найменше, що він міг зробити, щоб "подарувати їм гарний настрій і трохи відволікти від усього, що доводиться переживати щодня". Він зазначив, що заходи, організовані для випускників, відбувалися в укритті, а поширювати інформацію про них до їхнього завершення було заборонено.

Фрагменти свого виступу MЕLOVIN опублікував в Instagram.

Крім цього, співак також поділився враженнями від сучасного міста: "У мене виникли суперечливі емоції від візиту. З одного боку, я дуже радий, що місто живе, там дійсно видно прояви життя, незважаючи навіть на те, що людей стало менше. З іншого боку, мені боляче дивитися на нинішній Харків. А ще страшно від того, що ніхто не звертає уваги на сигнали повітряної тривоги, адже це рівнозначно загрозі життю та здоров'ю. Люди настільки адаптувалися до цих подій, що навіть оком не моргають, коли вмикається тривога. А вона там не вимикається, можливо, хвилину, та знову триває далі".

Артист також розповів, що ще до війни Харків став для нього другою домівкою, а близькі люди тут стали справжньою родиною. Він дуже любив гуляти Сумською вулицею, відвідувати ресторани, кататися на атракціонах, а ввечері веселитися з друзями у караоке, тож у якийсь момент він зібрав речі та сказав своїй команді: "Ми їдемо виступати для випускників 11-х класів! Безкоштовно! У цей день ми будемо поруч".

На концерті MЕLOVIN, зокрема, виконав пісню Dreamer, з якою він виступав в українському національному відборі на "Євробачення - 2024".

Нагадаємо, український співак MELOVIN гранично чесно відповів на запитання, чому він не на фронті.

Раніше повідомлялося, що український співак MELOVIN заспівав "Батько наш Бандера" на Мюнхен-прайді - йому підспівувала вся площа.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини