27 червня 2024, 09:02

"Технологія проста: ким би ти не став, вранці встав, присідай до ста та читай статут", – Хливнюк із фронту записав відео

Музикант і вокаліст Андрій Хливнюк, який захищає рідну країну від агресії РФ у лавах Збройних сил, опублікував нове відео із зони бойових дій.

"Технологія проста: ким би ти не став, вранці встав, присідай до ста та читай статут", – Хливнюк із фронту записав відео

Андрій Хливнюк, який захищає рідну країну від агресії РФ у лавах Збройних сил України, опублікував нове відео із зони бойових дій. На кадрах зображено, як він разом із бойовими товаришами вирушає виконувати чергове бойове завдання.

Фронтмен популярного українського музичного колективу "Бумбокс" нині несе службу в одному з військових підрозділів. На своїй сторінці у соціальних мережах він розмістив кумедний ролик.

Хливнюк показав, як разом із товаришами по службі вирушає на виконання бойової операції.
Щоб підняти бойовий дух, співак наспівав свій хіт "Нет причин волноваться", написаний майже двадцять років тому, деякі слова пісні тепер можна назвати пророчими.

"Ось із таким музичним акомпанементом ми їдемо на роботу", - прокоментував один із товаришів по службі Андрія.

Шанувальники співака залишили багато душевних коментарів:
"Телебачення і вдень, і вночі, дорогі глядачі...
І не снись мені в однаковому сні, до речі.
Теж вірно!
Бережіть себе, будь ласка, обов'язково!
Улюблені наші.
Повертайтеся живими, а ми вас чекаємо".

Андрій Хливнюк у перші дні війни вступив до лав ТРО та зі зброєю у руках виконав пісню "Ой у лузі червона калина", яка згодом стала символом опору українців агресії РФ.

Нагадаємо, Хливнюк із "Бумбоксу" був поранений під час обстрілу окупантів.

Раніше Андрій Хливнюк з "Бумбоксу" нагадав російським солдатам, що їх може врятувати.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини