1 липня 2024, 13:39

"Головна мотивація – врятовані життя та наша перемога", – українська співачка Ірина Федишин вразила Мережу допомогою ЗСУ

Українська співачка Ірина Федишин змогла придбати десятки транспортних засобів для потреб ЗСУ завдяки гастрольному туру США та Канадою.

"Головна мотивація – врятовані життя та наша перемога", – українська співачка Ірина Федишин вразила Мережу допомогою ЗСУ

Відома українська співачка Ірина Федишин змогла придбати 60 транспортних засобів для потреб Збройних сил України завдяки гастрольному туру США та Канадою.

На своїй сторінці вInstagram виконавиця поділилася фотографією колони нових автомобілів і закликала підписників порахувати їхню кількість, висловивши впевненість у здібностях своїх шанувальників. Вона підкреслила, що результату було досягнуто завдяки концертам, які відвідали її фанати у Північній Америці.

Під час туру Федишин дала 26 виступів у таких містах, як Вашингтон, Торонто, Ванкувер, Монреаль і багатьох інших населених пунктах США та Канади. Фінальний концерт відбувся 14 червня у Нью-Брітені, штат Коннектикут.

Артистка висловила подяку своєму чоловікові Віталію Човнику, який не тільки організовував концерти та аукціони, а й був у ролі звукорежисера на всіх виступах.

Співачка повідомила, що "позаду тисячі кілометрів, хвилюючі зустрічі з шанувальниками, багато пригод, але головна мотивація - врятовані життя та наша перемога".

Перед своїм від'їздом до Сполучених Штатів Америки вокалістка провела зустріч із колишнім Головнокомандувачем Збройними силами України Валерієм Залужним, який залишив автографи на синьо-жовтих прапорах для подальших аукціонних торгів. 

З моменту початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну Ірина Федишин активно бере участь у волонтерській діяльності, давала концерти на передовій для військовослужбовців, брала участь у виготовленні маскувальних сіток для армійських потреб і організовувала благодійні музичні заходи за межами країни на підтримку ЗСУ. На поточний момент виконавиці вдалося закупити 242 транспортні засоби для потреб української армії.

Нагадаємо, Ірина Федишин та її продюсер Віталій Човник отримали нагороду від 68-ї окремої єгерської бригади.

Раніше відома співачка Ірина Федишин поділилася у Мережі інформацією щодо результатів нового збору для ЗСУ, приємно вразивши українців.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини