3 липня 2024, 11:22

Репер Каньє Вест, колишній чоловік Кардаш'ян, заспівав про росіян таке, що Z-патріоти написали на нього донос

Каньє Вест у пісні Vultures співає про статеві відносини з росіянкою, які він здійснив із нею нібито "заради помсти" за Україну.

Репер Каньє Вест, колишній чоловік Кардаш'ян, заспівав про росіян таке, що Z-патріоти написали на нього донос

Російські православні активісти написали донос на скандально відомого американського репера з Америки Каньє Веста (Ye), обурившись фразою "Вона росіянка, я в*****л її за Україну", передає Діалог.UA.

Так звані "віряни" з руху "Сорок сороків", які активно підтримують війну в Україні, звернулися до ФСБ РФ й інших каральних структур із закликом перевірити тексти Каньє Веста на екстремізм.

Зокрема, російські Z-православні були шоковані такими рядками пісні репера Vultures з альбому Vultures 1:

"Вона росіянка, я в*****л її за Україну,

Купив їй сумку та набив її дріб'язком".

Цікаво, що під час складання цього доносу активісти з руху "Сорок сороків" припустилися помилки: вони стверджують, що у пісні Vultures репер заспівав про "насильницькі зносини" з росіянкою, хоча одразу ж цитують рядки: "Вона бажає, щоб я вдул к**с їй у з*д", - тобто співається про добровільний, а не примусовий секс.

Крім того, у тексті Веста, приїздом до Москви якого нещодавно так хизувалися деякі росіяни, розповідається про те, як росіянка просить репера не тільки зайнятися з ним сексом, а й зробити це у збоченій формі із застосуванням наркотичних препаратів.

Примітно, що у тій самій пісні Vultures Каньє Вест співає також і про секс із єврейкою, водночас він ображає свою уявну сексуальну партнерку, але водночас стверджує, нібито він не антисеміт, але про це російські "патріоти" у своїй заяві не пишуть жодного слова, хоча й вдають із себе борців із фашизмом і екстремізмом.

Крім того, рух "Сорок сороків" у своєму доносі називає війну "агресією України", та це незважаючи на те що ініціатором цього збройного конфлікту був саме їхній президент-диктатор Путін, який оголосив про початок "спеціальної військової операції" 24 лютого 2022 року.

Зазначимо, що Каньє Вест нещодавно відвідав столицю Росії Москву. Він приїхав привітати друга з днем народження.

Пізніше стало відомо, що Вест запланував у Москві концерт.

Нагадаємо, репер Каньє Вест прилетів до столиці Росії на день народження свого друга – дизайнера Гоші Рубчинського. При цьому росЗМІ написали, що він восени ніби збирається давати концерт у Москві.

Раніше повідомлялося, що після 7 років шлюбу та народження 4 дітей Кім Кардаш'ян розлучилася з Каньє Вестом.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини