5 липня 2024, 11:38

Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" випустив відеокліп на честь полку "Азов", куди увійшли кадри з фронту й оборони "Азовсталі"

Музичний колектив "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" на честь 10-річчя полку "Азов" і у пам'ять усіх українських воїнів представив нову композицію під назвою "Героям".

Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" випустив відеокліп на честь полку "Азов", куди увійшли кадри з фронту й оборони "Азовсталі"

Музичний колектив "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" на честь 10-річчя легендарного полку "Азов" і у пам'ять усіх українських воїнів, представив нову композицію під назвою "Героям": "Ніщо не зможе зупинити ідею, час якої настав..." Відеокліп створено за сприяння 12-ї бригади "Азов" з ексклюзивних відеоматеріалів, зафіксованих безпосередньо бійцями на навчальних майданчиках і передовій під час бойових дій за "Азовсталь".

"Це архівні кадри переважно з Оріхово-Краматорського та Кремінського напрямків. Також присутні відеоматеріали з Маріуполя на початку повномасштабного вторгнення військ РФ і кадри виходу з "Азовсталі" по завершенні оборони Маріуполя", - роз'яснює прес-служба "Азова".

"Героям" - це насамперед гімн відвазі та патріотизму українських воїнів. Композиція оповідає про боротьбу, військове братерство та вірність своїй країні, вселяє віру та вшановує тих, хто воює за свободу, та висловлює подяку "Азову" та всім Силам оборони.

Нині полк "Азов" виконує бойові завдання на Кремінському напрямку, зокрема, у районі Серебрянського лісництва та поблизу Тернів, відзначаючи свій десятирічний ювілей.

Фронтмен гурту сказав, що цього дня хочеться згадати бойовий шлях "Азова", віддати данину пам'яті усім "азовцям", які полягли за свободу української нації, а також висловити підтримку усім, хто перебуває у російському полоні.

"Відкрито висловлюйте свою підтримку! Ми не маємо права мовчати про бійців і полонених, адже їхня доля залежить і від нас із вами", - закликає Сергій Танчинець.

Він також наголосив, що пісня присвячена всім, кому не байдуже майбутнє своєї країни, кому не чужий сенс незалежності, та є способом висловити подяку людям, які стоять на варті цінностей і свободи українського народу.

Нагадаємо, спецназ "Азова" відкинув росіян від Тернів і Ямполівки, ЗСУ закріпилися на нових позиціях.

Раніше стало відомо, що російських десантників "перемололи" на Агрегатному заводі у Вовчанську, помстившись за "Азовсталь".

Автор: Светлана Романенко

Останні новини