10 липня 2024, 12:39

Пугачова точно повернеться до Росії: співачка озвучила конкретну дату та натякнула на зміни у країні

Знаменита Примадонна Алла Пугачова нібито озвучила власне бажання повернутися до Росії, ба більше, навіть точну дату, коли це станеться.

Пугачова точно повернеться до Росії: співачка озвучила конкретну дату та натякнула на зміни у країні

Легендарна Алла Пугачова має намір приїхати назад до Росії, звідки вона виїхала після початку повномасштабного вторгнення військ Путіна в Україну та подальшої критики з її боку російської влади. Як повідомляє проросійський ТГ-канал, про це їм повідомили деякі близькі до співачки джерела, передає Діалог.UA.

Зокрема, близька подруга Алли Пугачової та Максима Галкіна розповіла, що Примадонна дуже близько прийняла до серця те, що Росія завдавала ударів по Києву. Спочатку артистка довго плакала, а потім вона написала власне повідомлення про те, що "Бог терплячий, але всьому є у світі межа".

Після цього Пугачова нібито не витримала та почала телефонувати деяким вельми впливовим знайомим у столиці країни-окупанта Росії. Вона вельми довго розмовляла, запитувала, чи є якісь шанси, що у Росії щось змінитися?

За словами джерела, після таких розмов артистка дуже поліпшила свій настрій. "Аллочка озвучила, що з грудня по лютий вона повернеться до Росії. Можливо, Новий рік зустрічатиме вже вдома. І цього разу вже все точно. Але що саме зміниться до кінця року, вона не зізналася", - заявила близька подруга Пугачової.

Алеу цей же час, за отриманою інформацією, Пугачова також обдзвонила багато друзів і знайомих, закликаючи їх терміново виїхати з РФ хоча б на кілька найближчих місяців. Однак вона "нервує та боїться не встигнути". Але що саме боїться та не встигнути, її знайомі так і не розуміють.

Нагадаємо, яке покарання для Пугачової придумали у Держдумі після її посту про удар РФ по лікарні "Охматдит" у Києві.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини