Олена Зеленська та зірки українського шоу-бізнесу закликали дбати про ментальне здоров'я, опублікувавши відео
Перша леді України Олена Зеленська разом із зірками українського шоу-бізнесу записала відео із закликом піклуватися про ментальне здоров'я.
До Міжнародного дня ментального здоров'я Олена Зеленська й українські знаменитості записали відеоролик, у якому закликають громадян дбати про свій психологічний стан. Про це повідомляє перша леді Олена Зеленська у Telegram.
В умовах постійного стресу та невизначеності, з якими стикаються українці, важливо не забувати про ментальне здоров'я. У відео, яке зняли до свята, беруть участь такі відомі особи, як MONATIK, ROXOLANA, Катерина Осадча, Олександр Будько "Терен" й інші.
Олена Зеленська наголошує, що "стійкість" - це не просто слово, а активна дія, що закликає піклуватися про себе та близьких.
Згідно з дослідженнями, кожен третій українець зазнає підвищеного рівня стресу. При цьому 73% громадян мають значний ресурс стійкості, що наголошує на важливості емоційної підтримки та самодопомоги.
"Формула стійкості" містить професійну підтримку та навички самодопомоги. Також значним аспектом залишається людяність - чуйність до оточуючих, які можуть переживати важкі часи через війну, розв'язану РФ проти України. Кожен, хто надає психологічну допомогу, стає важливим агентом стійкості для країни.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Володимир Зеленський і його дружина Олена Зеленська спільно відвідали "Школу супергероїв" у Кривому Розі, де діти проходять лікування та здобувають освіту.
Також нагадаємо, що з ініціативи Олени Зеленської в українських школах стартує інноваційний курс соціально-емоційного навчання під назвою "Уроки щастя".
Останні новини
Яковіна назвав "елемент", який "виб'є" Україна, та тоді Росія почне розсипатися за принципом доміно
09:13Не минуло й чотирьох годин від початку "путінського перемир'я", як Кремль завдав удару по Сумах
07:58Поки Путін готується до параду, ЗСУ намагаються добити ворога у Тьоткіно – ISW про бої на Курщині
07:34Зіпсувати свято Путіну: партизан з "Атеш" провів спецоперацію на території Московської області
07:33