6 червня 2023, 19:58

Вояж Бузової до Донецька кепсько скінчився: в Ізраїлі скасовано концерт Z-патріотки

В Ізраїлі в останню мить було зірвано концерт російської співачки та прихильниці диктатора РФ Ольги Бузової.

Вояж Бузової до Донецька кепсько скінчився: в Ізраїлі скасовано концерт Z-патріотки

Поїздка в окупований Донецьк кепсько скінчилася для російській співачці Ользі Бузовій. В Ізраїлі було несподівано скасовано концерт Z-патріотки.

Про це повідомила у Facebook спільнота Israeli Friends of Ukraine.

Бузова мала виступити з концертом у Тель-Авіві завтра, 7 червня. Однак захід було скасовано в останній момент. Формальною причиною було "недотримання технічного райдеру" та "некомпетентність організатора". Однак, імовірно, Бузова злякалася протестів, які готували українці та проукраїнські громадяни в Ізраїлі.

"У зв'язку з масовою негативною реакцією громадськості Бузова скасувала свій концерт... У зв'язку з цим акція протесту успішно скасовується... Сьогодні вранці той самий терористичний режим, який так гордо представляє Бузова, підірвав Каховську ГЕС, спричинивши цим одну з найбільших техногенних, гуманітарних та екологічних катастроф за останні десятиліття", - повідомили активісти.


Зазначимо, що Бузова їздила в окупований Донецьк восени 2022 року з пропагандистською акцією. Там вона під камери російського телебачення роздавала гуманітарку місцевим жителям, яких Росія довела до злиднів і жахливого існування. Співачка регулярно співпрацює за гроші з путінським режимом.

Раніше блогер зустрів Бузову у Швейцарії та висловив їй все, що думає.

Ми також писали, що у Росії скасовують концерти колишньої української співачки Ані Лорак.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини