19 червня 2023, 18:55

Директор Лепса зухвалим висловлюванням спалив мости співаку у "недружній" Казахстан

Директор Лепса Володимир Урюпін дав інтерв'ю одному з російських видань, він обурений скасуванням концерту співака.

Директор Лепса зухвалим висловлюванням спалив мости співаку у "недружній" Казахстан

Моментальна реакція на заборону концерту Григорія Лепса у Казахстані надійшла від його директора Володимира Урюпіна. Офіційний представник артиста відреагував на скасування концерту Лепса у Конаєві (Казахстан) різко та безкомпромісно. Він підкреслив, що свою проросійську позицію співак не змінить за жодних умов, а Казахстан назвав "недружньою країною".

Інтерв'ю Володимира Урюпіна можна прочитати у російському виданні "Газета.Ru".

Директор Григорія Лепса висловив свою думку, чому у Казахстані скасували виступ співака. Він вважає, що винна русофобія, яка охопила казахів.

Водночас Володимир Урюпін вирішив сказати, що те, що трапилося, невелика втрата для артиста. На його думку, Лепс - "патріот" своєї країни, це головне, а отже продовжить надавати підтримку армії РФ у війні з Україною. Ті, хто не поділяє його позиції, не можуть бути шанувальниками, оскільки вони проти Росії.

Потім директор Лепса додав, що, за великим рахунком, нічого такого не сталося. Немає сенсу виступати у таких країнах, де симпатії громадян на боці тих, проти кого воює РФ.

"Ми у Казахстані не працювали та працювати там не збираємося. Ми у недружні країни не їздимо", - остаточно спалив мости для співака у Казахстан директор Лепса.

Раніше Казахстан одним ударом "відправив у нокаут" пропутінського Лепса.

Тим часом казахстанці запропонували гідну відповідь Лепсу - Z-співаку загрожує повне "скасування".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини