21 червня 2023, 20:04

"Ні Лепсу", – Узбекистан слідом за Казахстаном бойкотує Z-співака за підтримку війни

В Узбекистані активісти намагаються зірвати осінній вояж до країни кремлівського Z-співака Григорія Лепса.

"Ні Лепсу", – Узбекистан слідом за Казахстаном бойкотує Z-співака за підтримку війни

У російського співака, Z-патріота Григорія Лепса може зірватися концерт в Узбекистані. Активісти вимагають скасування його виступу у Ташкенті.

Одним із лідерів протестного руху є узбецький блогер Мірзо Зоміні (Mirzo Zominiy). Він закликав підписників завадити приїзду в країну шанувальника війни.

"Знову Z-артист в Узбекистані. Григорій Лепс, прихильник війни Росії в Україні, Путіна та кровопролиття, 23 жовтня хоче дати концерт у "Дружбі народів"... Узбекистан не місце для збору грошей для нагородження ваших солдатів! (...) Не дамо кровожерливій машині отримати паливо", - написав блогер.

Він уточнив, що квитки на осінній концерт Лепса коштують від 150 тисяч узбецьких сумів (близько 500 грн) і до 4 млн (понад 12 тисяч грн). Отримані кошти кремлівський співак планує витратити на агресію проти України, що сам публічно визнає.

Нещодавно Лепс разом з іншими Z-співаками Миколою Басковим і Володимиром Кисельовим (гурт "Земляне") заявили про плани виплачувати російським окупантам по 1 млн рублів за знищення танків ЗСУ. Лепс дуже активно підтримує агресію проти України. Він, зокрема, їздив із концертами на окуповані українські території, де виступав перед солдатами РФ.

Через таку його позицію днями було зірвано концерт у Казахстані. Активісти домоглися скасування заходу.

Раніше директор Лепса зухвалим висловлюванням спалив мости співакові у "недружній" Казахстан.

Також Полякова відреагувала на Z-заклик Баскова та Лепса.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини