Скандал із "Камызяками" щодо України: у Казахстані у відповідь запустили спеціальну петицію
У тексті петиції жителі Казахстану вимагають скасувати у країні концерти команди "Камызяки", які заплановані 5 жовтня в Алмати та 7 жовтня в Астані.
У Казахстані місцеві активісти запустили петицію за скасування у країні концертів російської команди КВК "Камызяки", яка порушила державний кордон України з боку РФ і незаконно проникла на окуповану частину Донецької області, виступивши з концертом для російських окупантів в ОРДЛО.
У тексті петиції жителів Казахстану вимагають скасувати у країні концерти команди "Камызяки", які заплановані 5 жовтня в Алмати та 7 жовтня в Астані. Місцеві активісти обурені образами казахської мови в ефірі федерального телеканалу "ТНТ" з боку російських коміків Азамата Мусагалієва та Нурлана Сабурова, що обурило казахстанців. Ба більше, так звані "Камызяки" нещодавно виступили в окупованому Донецьку, давши кілька концертів для російських окупантів.
Активісти зазначили, раніше Токаєв під час зустрічі з Путіним заявив, що влада Казахстану відмовляється визнавати так звані "ЛДНР", оскільки окуповані російською армією території продовжують залишатися частиною України згідно з міжнародним правом.
Наразі більша частина тих, хто проголосував, підтримала петицію з переважною перевагою.
Раніше російський співак, який минулого року різко виступив проти війни, приїхав в ОРДЛО підтримати російських військових.
Останні новини
Донбас на межі "вибуху" – у Москві налякані зростанням протестних настроїв на захоплених територіях
16:12У Мережі з'явилася карта, на якій влада РФ включила до свого складу Одеську та Миколаївську області
13:46Щоб прорвати опорні пункти ЗСУ: на Покровському напрямку окупанти використовують нову тактику – ISW
06:50