14 вересня 2023, 12:11

Виступали у "ДНР": у Казахстані скасували концерти команди КВК "Камизяки"

Концерти "Камизяк" мали відбутися в Алмати й Астані на початку жовтня, але казахстанці обурилися виступом юмористів на окупованому Донбасі.

Виступали у "ДНР": у Казахстані скасували концерти команди КВК "Камизяки"

Організатори вирішили скасувати концерти команди КВК "Камизяки" у Казахстані.

Про це написала в Instagram одна з менеджерів Ольга Лі.

За її словами, анонсований приїзд "веселих і кмітливих" до Казахстану викликав украй негативну реакцію у соцмережах серед місцевих жителів. Вони відреагували на виступ 8 вересня двох учасників колективу Азамата Мусагалієва та Дениса Дорохова, зокрема й для російських військових на окупованій частині Донбасу. Коміки в інтерв'ю пропагандистському телеканалу "Оплот ТВ" заявили, що їх дуже вразило це місце й історії, які їм розповіли жителі "ДНР".

До цього у Казахстані вже скасовували концерти зірок, які підтримують вторгнення РФ в Україну, Григорія Лепса, Лариси Доліної та Поліни Гагаріної.

Раніше ми повідомляли, що одразу на кількох онлайн-сервісах було припинено продаж квитків на концерти російської КВК-команди з Астраханської області "Камизяки".

До цього жителі Казахстану написали петицію з вимогою скасувати концерти команди КВК "Камизяки". Причина у тому, що ці російські гумористи, частина з яких етнічні казахи, виступали на окупованому Донбасі для військових ЗС РФ.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини