3 жовтня 2023, 10:06

Z-актриса Поплавська "наїхала" на Лорак, Урганта та Шепелєва: "Могли б привітати Росію та Донбас"

Червона Шапочка Поплавська дорікає колегам по цеху за відсутність на шабаші на честь "возз'єднання".

Z-актриса Поплавська "наїхала" на Лорак, Урганта та Шепелєва: "Могли б привітати Росію та Донбас"

Відома акторка та пропутінська "патріотка" Яна Поплавська, у якої син воював в Україні за російських окупантів, висловила невдоволення "зірками" Шепелєвим, Ані Лорак, Ургантом за те, що ті не виступили на нещодавньому московському шабаші на честь "приєднання нових регіонів" до Російської Федерації, передає Діалог.UA за матеріалами російських ЗМІ.

Крім того, Поплавська згадала і Данилу Козловського, на якого навесні написали донос про "дискредитацію" армії РФ.

"Здивувалася, що на такому важливому патріотичному заході не було "нових" патріотів: концерт вів не Дмитро Шепелєв, не співала Ані Лорак, не було Козловського, Урганта, якого нам обіцяють повернути на ТБ", - заявила Поплавська.

За її словами, Ургант, Лорак й інші "зірки", яких вона згадала у негативному контексті, могли б прийти на площу на концерт, присвячений "річниці приєднання" хоча б у якості глядачів.

До речі, з чотирьох українських областей, які влада Росії "приєднала", їх силовики повністю не контролюють. Лише Луганщину вони змогли захопити повністю, однак після українського контрнаступу восени 2022 року цей контроль уже перестав бути стовідсотковим. Мало того, наразі "під Росією" перебувають лише два з чотирьох обласних центрів "приєднаних" регіонів (Донецьк, Луганськ), а що стосується решти двох, то Запоріжжя російська окупаційна армія взагалі не змогла взяти, а Херсон, як відомо, був звільнений ЗСУ наприкінці минулого року.

"Могли б привітати Росію та Донбас із цією подією. Ні, не привітали? Дивно, правда? Звісно, нам вони й не були потрібні, щоб не псувати свято. Але тоді й не потрібно заливати нам у вуха про їхню відданість Росії. Дайте дорогу справжнім патріотам", - пише "войовнича" Поплавська.

Судячи з усього, для цієї актриси патріотизм - це танцювати на кістках убитих жителів регіонів, які окупувала влада твоєї країни.

Нагадаємо, Яна Поплавська заявила про те, що "іноагентів" треба позбавляти громадянства Росії та виганяти геть із країни.

Також російська акторка Дар'я Юргенс, яка зіграла повію у фільмі "Брат-2", потрапила у скандал через свої слова про Україну.


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини