10 січня 2024, 13:58

Погодували з ложечки борщем російського репера: ексучасниці шоу "Холостяк" потрапили у скандал

Ексучасниці шоу "Холостяк" Адель Асанті та Христина Кустова засвітилися на Балі у компанії скандального російського репера Моргенштерна, отримавши заслужений хейт.

Погодували з ложечки борщем російського репера: ексучасниці шоу "Холостяк" потрапили у скандал

Українки Адель Асанті та Христина Кустова, які брали участь у шоу "Холостяк", весело провели час на Балі з російським репером Моргенштерном.

Адель Асанті, колишня акторка фільмів для дорослих із Дніпра, та Христина Кустова, модель із Києва, будучи у напівоголеному вигляді, погодували з ложечки борщем скандального артиста з РФ.

"За такий український борщ гріх не подякувати UA. Лагідно українізуємо іноагента @morgen_shtern", - написала у своєму Instagram-акаунті Адель Асанті, супроводивши текст відповідним відео.

Таку поведінку українок прокоментувала журналістка Яніна Соколова на своєму YouTube-каналі у ролику під назвою "KOH-ЧЕ-НІ! Туса з моргенштерном, ВИПРАВДАННЯ окупантів і крадіжок у ЗСУ! Яніна знає!"

"Ця ж блогерка (Адель Асанті - ред.) нещодавно виставляла відео, як вони з подругами колядують на Балі, а зібрані кошти, мовляв, передають на FPV-дрони для наших захисників, - справедливості заради зазначила Соколова. - Але це не заважає дівчатам шукати хороших росіян, які нібито поза політикою та взагалі не підтримують війну РФ проти України. А я вам нагадаю: російський реп-виконавець, цей самий Моргенштерн, пообіцяв подумати, якщо його запросять виступати перед військовими РФ, які беруть участь у війні проти України".

Підписники Асанті здебільшого теж обурилися такою поведінкою співвітчизниць, із сумом зазначивши, що через таких, як вони, багатьох українок не тільки у Росії, а й в усьому світі часто сприймають як легкодоступних і вітряних.

Фоловери, не соромлячись у виразах, написали все, що думають з приводу годування Моргенштерна борщем, і ще й з ложечки:

"Ну жесть, як можна? Ви інтерв'ю його бачили із Собчак? Та наф*г його українізувати? Його пика не варта нашого борщика. Це ж таке п*дло.... Знаю, що вам все одно, але відписка. Розчарування.

Після того як чувак запитує, "що мені зробити, щоб повернутися у Росію", ти з ним тусиш! Клас! Патріотка! Просто дно.

Під час війни після стількох звірств, які вчинила росія, пропагувати в інфопросторі російське л*йно - це зрада. І особисто для вас інформація: він подав до суду на оскарження статусу іноагента, оскільки дуже хоче повернутися на свою матінку.

Якщо годувати моск*ля, то тільки отрутою, але ніяк не національними стравами.

Ось саме так мають виглядати справжні українські жінки - п'яні, обкурені, повністю голі. Схилялися та вішалися на цього моргана, ніби він Бог Всесвіту. Навіть соромно! З відео видно, що він сам у шоці від такої компанії та поведінки.

Ви знову провокуєте український народ своїми необдуманими діями, ви що, від цього задоволення отримуєте?

Ганьба".

Нагадаємо, у Росії заарештували соліста гурту "Щенки" Максима Теслі за екстравагантний вчинок.

Раніше ми повідомляли, що співачка з Москви Аліна Маслова, яка зізнавалася у любові до Путіна, засвітилася у Карпатах - українці у гніві.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини