24 січня 2024, 10:17

"Я б його навіть не обговорював, він ніщо", – Гордон відреагував на цинічний вчинок українського артиста

Дмитро Гордон висловив свою думку з приводу того, що український продюсер і співак Юрій Бардаш змінив ім'я та отримав російське громадянство.

"Я б його навіть не обговорював, він ніщо", – Гордон відреагував на цинічний вчинок українського артиста

Український продюсер і співак Юрій Бардаш, який родом із Луганщини, змінив ім'я на Георгій і отримав російське громадянство. У своєму Telegram-каналі артист опублікував фото з паспортом РФ на тлі криво висячого портрета Путіна.

У спільному стрімі українські журналісти Дмитро Гордон і Олеся Бацман обговорили цей цинічний вчинок Бардаша, який до повномасштабного вторгнення РФ переконував усіх, що він дуже любить Україну. Соцмережі відреагували на зміну громадянства артиста дуже бурхливо. Найм'якше, що про нього написали: "Нарешті отримав справу, що він довбо*б", - повідомила Бацман.

Крім того, є ще один цікавий важливий момент. Річ у тім, що мігрантів чоловічої статі у РФ, які сьогодні отримують російське громадянство, одразу ж забирають у російську армію.

"Але Бардаша навряд чи загребуть, - сказав Гордон. - Я думаю, що він вигідний роспропаганді, тому буде їздити по окопах і співати свої тупі пісні. Навіть якби він став Іваном або Василем, він би все одно залишився довбо*бом і чистим дебілом, хоч і талановитим, адже талант не скасовує дурість, а дурість не скасовує талант. Ну зрадник, ідіот. Я б його навіть не обговорював, він для мене абсолютно нецікава фігура. Його і фігурою назвати не можна, ніщо".

Нагадаємо, Дмитро Гордон емоційно висловився про трьох російських артистів: "Один допився до озвіріння, а ця зійшла з розуму".

Також Дмитро Гордон розповів, про що перед смертю попросив його Йосип Кобзон: "За день до смерті говорив українською".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини