4 лютого 2024, 09:31

"Євробачення – 2024": вибір переможця Нацвідбору перенесено через збій у "Дії"

Через масштабний збій у "Дії" фінал Нацвідбору України на "Євробачення – 2024" перенесено на неділю.

"Євробачення – 2024": вибір переможця Нацвідбору перенесено через збій у "Дії"

Учора, 3 лютого, Україна мала обрати переможця Нацвідбору, який представить країну на пісенному конкурсі "Євробачення - 2024", однак через збій у сервісі "Дія" українці не змогли проголосувати. Фінал перенесено на сьогодні.

Про це повідомив офіційний ресурс "Євробачення Україна" у Telegram.

Організатори о 15:15 пустять в ефір повтор вчорашнього фінального концерту Нацвідбору, а вже о 19:05 розпочнеться прямий ефір, де буде оголошено про закриття голосування та названо переможця.

"4 лютого о 19:05 оголосимо результати журі та глядачів", - пообіцяли представники "Євробачення Україна".

З приводу збою у "Дії" пояснив міністр цифрової трансформації країни Михайло Федоров на своєму офіційному каналі у Telegram. За його даними, ресурс ліг через рекордну кількість відвідувачів: за секунду було зафіксовано приблизно 15 тис. запитів (для порівняння, минулого 2023 року цей показник становив 800 запитів).

"Порівняно з минулим роком ми збільшили потужності у 5 разів, а запитів надійшло у 20 разів більше, тому й виникла величезна черга", - повідомив міністр.

Він вибачився перед українцями за збій і пообіцяв удосконалити "Дію", щоб подібних ексцесів не сталося у майбутньому.

Уже до ранку неділі, 4 лютого, "Дія" почала відновлюватися. Українці у Мережі масово пишуть, що їм уже вдалося віддати голос за улюбленого конкурсанта. Голосувати можна буде сьогодні до вечора, поки ведучі Нацвідбору не оголосять про завершення.

Нагадаємо, що за право представити Україну на "Євробаченні - 2024" у Швеції змагаються 11 музичних колективів. Їхню долю на 50 % вирішить загальноукраїнське голосування, ще на 50 % - журі.

Ми також писали, що ведучим Нацвідбору України є відомий стендап-комік.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини