4 лютого 2024, 10:48

"Ми повинні говорити про це", – Alyona Alyona на фіналі Нацвідбору нагадала українцям про важливе

Реперка Alyona Alyona на фінальному конкурсі Нацвідбору на "Євробачення – 2024" виступила на підтримку десятків тисяч українців, які перебувають у полоні у РФ.

"Ми повинні говорити про це", – Alyona Alyona на фіналі Нацвідбору нагадала українцям про важливе

Учора, 3 лютого, відбувся фінал Національного відбору України на "Євробачення - 2024". Одна з учасниць Alyona Alyona прийшла туди у футболці, якою нагадала про військовополонених.

Фінал транслювався на офіційному каналі "Євробачення Україна".

Alyona Alyona на концерті була у футболці з написом "Free Azovstal defenders", що перекладається як "Свободу захисникам "Азовсталі"". Співачка зазначила, що отримала її від військових.

"Я вирішила сьогодні її вдягнути та знову нагадати всім, що у нас понад 5 тисяч військових у полоні та понад 20 тисяч цивільних. Вони понад 600 днів у полоні, ми повинні говорити про це, нагадувати всім: і міжнародній громадськості, і українцям", - сказала вона.

Контекст

Учора, 3 лютого, відбувся фінальний концерт Нацвідбору на "Євробачення - 2024". Українці обирали виконавця, який вирушить у травні до Швеції для участі у міжнародному пісенному конкурсі. За цю честь боролися 11 виконавців і музичних колективів.

На жаль, обрати переможця так і не вдалося через масштабний збій у сервісі "Дія", який проводив голосування. Наплив охочих проголосувати був таким великим, що сервери не змогли впоратися з навантаженням.

Через це голосування було продовжено ще не добу. Переможця буде оголошено сьогодні, 4 лютого, у прямому ефірі, який стартує після 19:00.

Тим часом сурдоперекладачка стала зіркою Нацвідбору "Євробачення - 2024", українці у захваті.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини