8 лютого 2024, 07:47

Не вийшло і з другої спроби: в Естонії озвучили причину скасування концерту росіянки Клави Коки

Z-співачка Клава Кока не виступила у Таллінні 29 березня зі своїм концертом.

Не вийшло і з другої спроби: в Естонії озвучили причину скасування концерту росіянки Клави Коки

Ще у січні в Естонії з'явилася новина про те, що у Таллінн із концертом їде російська співачка Клавдія Високова, відома своїми піснями, як-от "Краш", "Покинула чат!" тощо. Найцікавіше, що ще 2022 року Кока також планувала виступити в Естонії, але її концерт скасували через вторгнення армії Путіна в Україну.

Журналісти естонського ресурсу Postimees зв'язалися з відповідними органами, які підтвердили, що в'їзд Коки на територію Естонії заборонений до 2027 року.

Відомо, що у найперші дні продажу квитків на її концерт були розкуплені всі дешеві варіанти - 35 євро. Зараз у продажу ще можна побачити квитки по 40 євро. У соцмережах постійно можна зустріти рекламу, де команда російської співачки планує розіграти квитки у ВІП-місця.

Естонці задалися питанням: а як співачка, яка виступає не тільки у РФ, а й на різного роду новорічних вогниках, може виступати у Таллінні, тим паче що навесні 2022 року власник клубу Cathouse скасував виступ Коки через війну в Україні.

У МВС Естонії заявили, що Клавдію Високову не пустять на територію країни так само, як і білоруського виконавця Тіму Білоруських.

У МВС укотре наголосили, що власники клубів не мають запрошувати до країни тих артистів, які виступають із "прокремлівськими тезами". Глава прес-служби Вейко Песур заявив, що практично жоден білоруський або російський артист не може отримати естонську візу.

Якщо артисти мають візу ЄС, то вони можуть тільки транзитом проїхати через Естонію. При цьому останнє слово все одно буде за Таллінном.

В'їзд до Естонії 25-річній Клавдії Високовій заборонено до 18 травня 2027 року.

Журналісти також дали запит до Мінкультури Естонії. Там ясно дали зрозуміти, що концерту не буде. Причина - не засудила агресію РФ проти України та перебуває на службі у російської пропаганди.

Власник клубу MJClub Юрі Метс досі впевнений, що Кока приїде до Таллінну 29 березня. Вона планувала заїхати в Естонію за шенгенською візою після концерту у Німеччині.

Тим часом у РФ масово скасовують раніше заплановані концерти Крістіни Орбакайте.

Нагадаємо, Маляр озвучила свою думку, чому Україна повинна брати участь у таких конкурсах, як "Євробачення".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини