8 лютого 2024, 15:38

"Українці б по-іншому поставилися..." – лідер рок-гурту "Ногу свело" розповів, яка важлива річ не сталася на початку війни

Максим Покровський охарактеризував Росію одним словом і озвучив важливу річ, яка, на жаль, так і не відбулася на початку повномасштабної війни.

"Українці б по-іншому поставилися..." – лідер рок-гурту "Ногу свело" розповів, яка важлива річ не сталася на початку війни

Російський музикант і співак Максим Покровський, лідер рок-гурту "Ногу свело", який виїхав із Росії до США, на відміну від переважної більшості своїх колег, у перші ж дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну офіційно виступив проти війни. Незабаром артист випустив низку антивоєнних пісень із красномовними назвами: "Покоління Z", "Гімн приречених" (Гойда, орки!), "Назад, Россия" тощо.

В інтерв'ю Дмитру Гордону рок-музикант розповів, що його спонукало два роки тому одразу ж зайняти чітку антивоєнну й антипутінську позицію.

"Мене спонукала позиція як така, - заявив Покровський. - Я не розумію, які взагалі можуть бути сумніви у цьому питанні".

Також опозиційний співак розповів, що ще наприкінці лютого 2022 року він записав відео, де співає антивоєнні рядки, та демо-версію цієї пісні розіслав великій кількості російських колег, але у відповідь отримав переважно мовчання.

"Я вважав, що спільний колективний стейтмент дуже важливий у перші дні війни. І я досі вважаю, що Україна поставилася б по-іншому до російського суспільства та щонайменше до російського музичного співтовариства, якого загалом немає, якби це сталося (спільний виступ проти війни - ред.)", - зазначив Покровський.

Також під час інтерв'ю артист, на прохання журналіста, охарактеризував Росію одним словом. "Це геморой", - сказав рок-музикант.

Наприкінці бесіди Максим Покровський дуже душевно заспівав рядки з пісні "Україна" українською мовою:


Україна – моя друга половина,

Із неба вогняна лавина

Зійде, неначе влітку сніг.

Україна, хай від Дніпра і до Берліну

Летять небесні херувими

Та бережуть дітей твоїх.


"Це було від усього серця", - зізнався Максим Покровський.


Раніше в Естонії озвучили причину скасування концерту путінської співачки Клави Коки.

Нагадаємо, пісня України на "Євробачення - 2024" вразила європейців: "Відчувають мурашки по шкірі".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини