13 лютого 2024, 11:51

Кіркоров приїхав в окуповану Горлівку з подарунком для Z-військових: з'явилося відео

Кіркоров як вибачення за участь у "майже голій вечірці" у Москві приїхав до Горлівки та привіз російським окупантам подарунки.

Кіркоров приїхав в окуповану Горлівку з подарунком для Z-військових: з'явилося відео

Російський співак Філіп Кіркоров приїхав в окуповану Горлівку та виступив перед російськими військовими. Російські інформаційні агентства повідомляють, що він не тільки привіз подарунки пораненим російським окупантам, а й заспівав для них просто на території лікарні. Кадри виступу вже з'явилися у соціальних мережах.

Кремлівські ЗМІ прямо пишуть, що поїздка Кіркорова на фронт, від якої він давно ухилявся, була вимушеним заходом. Після участі у скандальній "голій вечірці" Анастасії Івлєєвої у Москві Кіркорова у РФ "скасували" - він зазнав величезних фінансових втрат, оскільки потрапив в опалу та його викреслили з усіх новорічних ефірів і корпоративів. Заробити не вдалося.

Як умову повернення на російські екрани артистам, які проштрафилися, Кремль регулярно висуває поїздку на фронт в окуповану частину Донбасу.

Киркоров приехал в Горловку в «ДНР». Продолжающий извиняться после «почти голой вечеринки» Ивлеевой артист заявил, что не собирается покидать Россию.

Видео публикует пропагандистский Telegram-канал Mash. В записи говорится, что артист привёз гумпомощь, подарки раненым,… pic.twitter.com/Ncj8GYEVWM

— The Insider (@the_ins_ru) February 13, 2024


Український журналіст Денис Казанський пише, що фактично Кіркоров підтримав убивство українців.

"Своїх же глядачів. Підтримує бомбардування міст, де вони живуть. Ракетні удари по їхніх квартирах. Підтримує карателів, які прийшли, щоб зруйнувати та розграбувати цілі міста. І ось у чувака нічого ніде не тьохнуло. Досі важко усвідомити, звичайно, ступінь цього озвіріння", - пише він, коментуючи відео.

Раніше Кіркоров розгнівав Z-патріотів, виправдовуючись перед Пєсковим за "голу вечірку" Івлєєвої. Він запевняв, що його туди нібито заманили обманом.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини