26 лютого 2024, 11:17

У Росії почали цькувати гумориста Хазанова: Z-патріотам не сподобалося, як він відповів на запитання про ставлення до "СВО"

Артист Геннадій Хазанов відмовчався у Калузі на запитання про своє ставлення до "спецоперації" – цього йому не пробачили.

У Росії почали цькувати гумориста Хазанова: Z-патріотам не сподобалося, як він відповів на запитання про ставлення до "СВО"

У Росії цькували відомого ще з радянських часів гумориста й актора Геннадія Хазанова. Приводом була подія у Калузі, коли активісти руху "Зо народа", що підтримує війну в Україні, підстерегли його та почали діставати питаннями про ставлення до "СВО", передає Діалог.UA.

У ТГ-каналі "Зов народа" з'явилося відео, на якому можна подивитися, як упороті російські "патріоти" підкралися до Хазанова після виступу у Калузі та почали діставати запитаннями, як він ставиться до "спецоперації".

Артист промовчав. Тоді активісти стали тролити його іншим запитанням: "Як Ви ставитеся до Росії?" Хазанов теж нічого не відповів, а просто пройшов у машину.

Після цього Z-патріоти почали "мочити" Хазанова у Мережі та навіть поширили чутку, ніби "деякі жителі Калузької області" просили скасовувати виступ за участю Хазанова, оскільки він "негативно" відгукувався про СВО.

Цьому інциденту додає пікантності той факт, що Геннадій Хазанов ще кілька років тому потрапив до бази українського порталу "Миротворець" через участь у пропагандистських акціях Кремля, а також за незаконний перетин українського кордону та виступи в анексованому Криму. Також Хазанова звинувачують у спробах легалізації анексії українського півострова.

Крім того, 2015 року сталася цікава подія: Хазанов подарував Путіну корону, за це його висміяли деякі опозиційно налаштовані блогери, проте пізніше артист заявив, що хотів просто пожартувати, а не догодити російському президенту.

У 2022 році Хазанов не засудив вторгнення військ РФ в Україну, але й не підтримав. Останні роки він намагається ухилятися від політичних питань.

Водночас відомо, що у театрі, яким керує Геннадій Хазанов, висить портрет Алли Пугачової. Після виїзду співачки до Ізраїлю та засудження нею війни в Україні Хазанов не зняв її портрет, мотивуючи це тим, що у нього на це "немає особливих причин". 

Нагадаємо, комік Семен Слєпаков, який виїхав із Росії, "порвав" публіку новими віршами, звинувативши диктатора Путіна у смерті Навального.

Як раніше повідомлялося, легендарна співачка Алла Пугачова, яка емігрувала до Ізраїлю, відмовилася від пропозиції Путіна повернутися до Росії та дала пораду Пєскову "шукати собі нового начальника".

Автор: Ярослав Волков

Останні новини