7 березня 2024, 09:10

У Росії вирішили визнати "іноагентом" Аллу Пугачову за сміливі опозиційні висловлювання: що стало приводом

Слуги режиму Путіна вирішили причепитися до слів Пугачової, сказаних у відеозверненні до Z-співака Михайлова.

У Росії вирішили визнати "іноагентом" Аллу Пугачову за сміливі опозиційні висловлювання: що стало приводом

Легендарну зірку радянської естради Аллу Пугачову, яка емігрувала разом із чоловіком Максимом Галкіним до Ізраїлю, вимагають визнати "іноземним агентом" після того, як вона сказала, що "нормальні люди не збираються повертатися до Росії", передає Діалог.UA.

З відповідною кляузою до прокуратури звернувся Віталій Бородін, вірний прислужник режиму Путіна, що називається "главою Федерального проекту з безпеки та боротьби з корупцією". Також лист-скаргу підписали і його підлеглі з тієї ж "громадської організації".

Як аргументи прислужники російського диктатора навели те, що Пугачова виїхала з РФ після початку "спецоперації", а також неодноразово висловлювала "антиросійську" (а за фактом - антипутінську) позицію. Крім того, Бородін і компанія зазначили у своєму доносі, що Примадонна неодноразово публічно висловлювала підтримку своєму чоловікові Максиму Галкіну, якого вже визнано "іноагентом", отже, за їхньою логікою, такий самий ярлик треба начепити і на Пугачову.

Російські ЗМІ, які розповсюдили текст заяви цього "безпекового проєкту", пишуть, що "останньою краплею" для "патріотів" було вчорашнє відеозвернення Пугачової у відповідь співакові Стасу Михайлову, в якому Примадонна назвала його "*удаком" і непогано потролила, надавши підтримку тим людям, які виїхали з путінського "раю".

Нагадаємо, Стас Михайлов заявив, що артисти, які виїхали за кордон, нібито "приповзуть на колінах і будуть Росії ноги цілувати". У відповідь на це Алла Пугачова назвала його "му*аком" і додала, що нормальні люди не збираються туди повертатися.

Як повідомлялося раніше, у російській Держдумі хочуть відібрати будинок у Алли Пугачової та "іноагента" Максима Галкіна.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини