8 березня 2024, 10:42

Розкол у Z-спільноті, військовий РФ закликав до розправи над путіністом Кіркоровим: "Палицями та камінням"

Ультраправий військовий РФ Єгор Гузенко закликав до жорстокої розправи над співаком-путіністом Філіпом Кіркоровим.

Розкол у Z-спільноті, військовий РФ закликав до розправи над путіністом Кіркоровим: "Палицями та камінням"

У лавах кремлівських ультрапатріотів посилюється розкол. Військовий РФ і відомий Z-блогер Єгор Гузенко ("Тринадцятий") відкрито закликав до вбивства співака-путініста Філіпа Кіркорова.

Зухвалий пост він опублікував на своєму каналі 8 березня, передає Діалог.UA.

Гузенка розгнівала поява Кіркорова на прем'єрі реаліті-шоу "ТНТ" "Скарби імператора" у камуфляжі. У відповідь окупант вибухнув образами на адресу співака РФ і закликав до його вбивства.

"Дуже сподіваюся, що одного разу цей п***х знову зайде "не у ті двері" та його там хто-небудь при***рить. Я б на таке подивився, як його палицями або камінням забивають, наприклад, а краще і тим, і іншим", - написав Гузенко.

Зазначимо, що і Гузенко, і Кіркоров є прихильниками путінського режиму та гаряче підтримують агресію проти України. У лютому 2024 року співак навіть їздив на окупований Донбас, але не за покликом душі: він таким чином намагався "відмитися" в очах Кремля від участі у скандальній "голій вечірці".

Кіркоров, незважаючи на свою провоєнну та пропутінську позицію, так і не став своїм у Z-спільноті. Він зі своїм надмірним гламуром і нетрадиційною орієнтацією (яку, до речі, приховує) не вписується у лави ультраправих і регулярно зазнає образ.

Раніше "борці з фашизмом і сатанізмом" вимагали вигнати Кіркорова з "ДНР".

Тим часом Ірина Білик відповіла Кіркорову, який виконав її пісню на окупованому Донбасі.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини