11 березня 2024, 18:30

Куди зникла Оля Фреймут: де живе та що робить тепер українська ведуча

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Оля Фреймут почала жити у Лондоні, де намагається всіляко допомагати рідній країні.

Куди зникла Оля Фреймут: де живе та що робить тепер українська ведуча

Пік слави Олі Фреймут припав на 2010-ті роки, потім у ведучої були спади та підйоми, а після повномасштабного вторгнення РФ в Україну знаменитість і зовсім зникла з поля зору. Виявляється, сьогодні популярна раніше ведуча разом із дітьми й, імовірно, чоловіком Володимиром Локотком живе у Великій Британії, де у неї є родичі. Там вона не сидить без діла, а працює журналісткою.

Про це повідомляє YouTube-канал "Сейчас".

Оля Фреймут, яка має ступінь магістра міжнародної журналістики, тепер працює у британській газеті Sunday Express, де пише у щотижневу колонку новини про Україну. Сама ведуча у серпні 2022 року в інтерв'ю KP.UA говорила, що вона пише для цього ЗМІ без цензури. Жодного разу редактори, на відміну від соцмережі Instagram, не прибрали жодного слова з її текстів.

"Це для мене велика радість. Газета багато робить для України, збирає кошти, ліки", - розповіла знаменитість.

Утім, Фреймут, хоч і уникає публічності після 24 лютого 2022 року, час від часу все ж таки ділиться дописами про війну в Україні у своїх соцмережах та інформує про різноманітні благодійні збори коштів.

Нагадаємо, Дмитро Гордон відреагував на цинічний вчинок українського артиста-зрадника: "Він ніщо".

Автор: Дарья Александрова

Останні новини