20 березня 2024, 08:55

Вжився в образ: у Росії Z-актор Кологривий зі "Слова пацана" бився у ресторані та кусав за ногу офіціантку

Микита Кологривий у житті виявився таким самим відморозком, як і його антигерой Кащей із серіалу "Слово пацана".

Вжився в образ: у Росії Z-актор Кологривий зі "Слова пацана" бився у ресторані та кусав за ногу офіціантку

Російський актор Микита Кологривий (Кащей), відомий за гучним серіалом "Слово пацана", схоже, досі не вийшов з образу свого "героя", та це дедалі частіше підтверджує своєю відверто хамською та мерзенною поведінкою. Перебуваючи у Новосибірську, Кологривий домагався офіціантки та влаштував бешкет у ресторані Tangiers Lounge, передає Діалог.UA з посиланням на російські ЗМІ.

У ніч на 19 березня Кащей, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, чіплявся до працівниці ресторану, ліг до неї на коліна й у такий "оригінальний" спосіб почав схиляти до сексуальної близькості.

У Мережі з'явилося відео інциденту, на якому чітко видно, як актор відверто "бикує".

"Дівчина чинила опір - Кологривий вкусив її за ногу, а після почав заламувати руки та чіпати за інтимні місця", - пишуть російські мас-медіа.

Крім того, за словами співробітників закладу, Кащей напав із кулаками на двох інших відвідувачів (за іншими даними, співробітників) ресторану, які, судячи з відео, намагалися його урезонити.

Нагадаємо, Кологривого занесли до бази "Миротворець" за пропаганду війни, а також публічну підтримку російської агресії та вбивств громадян України.


Раніше Олексій Панін поставив на місце пропутінських зірок Селіна та Кологривого: "Ви не актори, вас витягли з г***а".


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини