14 березня 2024, 11:54

Панін поставив на місце Z-зірок "Дукаліса" Селіна та "Кащея" Кологривого: "Ви не актори, вас витягли з л***а"

Олексію Паніну не сподобалося нешанобливе ставлення Селіна та Кологривого до більш відомих артистів.

Панін поставив на місце Z-зірок "Дукаліса" Селіна та "Кащея" Кологривого: "Ви не актори, вас витягли з л***а"

Відомий актор Олексій Панін, який емігрував з Російської Федерації через війну в Україні та переслідування на його адресу з боку режиму Путіна, розкритикував Сергія Селіна (міліціонер Дукаліс із "Ментів") і Микиту Кологривого ("Кащей" зі "Слова пацана") за те, що ці двоє припустилися нешанобливих висловлювань на адресу гідних колег, передає Діалог.UA.

Річ у тім, що Селін безсторонньо висловився про гумориста Максима Галкіна, який залишив Росію, й актора Артура Смольянінова, заявивши, що вони стали "символами розброду та хитання у російському сучасному суспільстві".

Своєю чергою, Микита Кологривий сказав, що Інокентій Смоктуновський і Олександр Абдулов не подобаються йому як актори, а сам він хоче працювати у Голлівуді, де "знищить усіх".

Варто зазначити, що і Селін, і Кологривий підтримали вторгнення російських військ в Україну та мають явну пропутінську позицію.

Олексій Панін вирішив поставити на місце Селіна, засумнівавшись у його професійних якостях:

"Сергію, ти не актор. Ти, як Віктор Сухоруков, сидів без роботи. Вас витягли з л***а, а тепер п****ш з приводу Галкіна та Смольянінова", - підкреслив він.

Що стосується Кологривого, то Панін розкритикував цю молоду "зірку" за надмірне вихваляння та самовпевненість, наголосивши, що він не такий уже й відомий, щоб мірятися "достоїнствами" з легендарними акторами кіно та театру.

"Ви л***о з-під нігтів!" - додав Олексій Панін.

Нагадаємо, Олексій Панін пояснив, чому перестав підтримувати РФ: "Мені дівчина з Донецька розповіла, хто дійсно бомбив місто".

Як повідомлялося раніше, Дмитро Гордон вказав на важливий нюанс у скандалі Алли Пугачової зі Стасом Михайловим.

Також ми писали, що Аббас Галлямов пояснив, як початок цькування Пугачової пов'язаний з протестними настроями у Росії.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини